Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vérvétellel kapcsolatos kérdés?

Vérvétellel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éves kislányomat vérvételre kell vinnem, vizeletet is vinni kell. Ezt hogy lehet megoldani? Gondolom reggeli első vizelet kell? Viszont még pelenkát hord, tehát éjszaka "kipisili magát", ébredés után nem szokott pisilni. Azért lett elküldve laborba, mert nem eszik és nem is nagyon iszik (napi max. 1 dl gyümölcslé, vizet egyáltalán nem fogadja el), szóval ez sem opció, hogy adjak neki ébredés után vizet.
2022. szept. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ébredés után teszel neki vizeletgyűjtő zacsit (gyógyszertárban lehet venni) és bízol benne, hogy hamar pisil egyet.
2022. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a patikában csecsemőknek való vizeletgyűjtő zacskót. Én visszapelenkáztam vele és szépen belepisilt. Szerintem tök mindegy, mikori az a vizelet, csak legyen.
2022. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
És nagyon figyelj rá, mert a napi egy decivel simán kiszáradhat.
2022. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezt a vizeletgyűjtő zacskót nem ismertem.

Sajnos hiába figyelek a folyadékfogyasztására, már a létező összes itatópoharat, kulacsot stb. végigpróbáltuk, vízzel, gyümölcslével, teával, tejjel, kakaóval... semmiből sem ivott mennyiséget :(

2022. szept. 23. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!