Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A kislány babák elkaphatják a...

A kislány babák elkaphatják a wellness szállodákban pl a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba egy wellness pihenést és annyira félek attól, hogy valamit elkap a 1,5 éves lányom. Olyan sokan felelőtlenül bemennek a vízbe mindenféle nemi betegséggel :( valakivel történt már olyan, hogy a kislánya elkapott ilyesmit és hogy vette észre?

2022. ápr. 18. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

1. A 1,5 éves gyerek már nem baba, legfeljebb egy éves korig lehet így nevezni.

2. HA ennyire félted a gyereket, ne vidd be a vízbe. (Habár abban annyi a klór, hogy semmiféle fertözés nem marad benne, de a klór meg a börének árt , méghozzá igen erösen)

3. Azt meg nem tudom, honnan veszed, hogy a vendégek betegek lennének, szerintem csak fanztáziálsz.

2022. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem azt mondta az orvos, hogy a hüvelygomba hormon függő, tehát amíg nem menstruál a gyerek, addig bakteriális fertőzéseket kaphat csak, gombát nem.
2022. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez így lenne kb.mindemki gombás meg nemi beteg lenne nem gondolod??
2022. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
A melegvizes pocsolyákat kerüld el, sok csúnya dolgot el lehet kapni, rendel klórozott víz nem olyan veszélyes, de azért zuhanyzóban, öltözőben nem árt a papucs.
2022. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Vìzben kisebb a fertőzès esèlye, ha leül valahova, akkor tegyèl alà valamit.
2022. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kisfiam van, de ilyen felnőttekkel közös wellness medencékbe tuti nem vinném be.
2022. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Kevesebb az esélye, mint a babaúszáson.


Amúgy az úszópelus is védi.


Nekik még nagyon zárt lenn, ritka az ilyen fertőzésük.


( plusz én hajlamos vagyok, mègis … ilyen helyen sosem kaptam el semmit)

2022. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ! Tudom para mami vagyok, de annyira féltem a kicsimet :)
2022. ápr. 18. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem vagy para mami, sok kicsi kap el fertőzést (gyermeknőgyógyászaton dolgozom). Természetes vízben gyakoribb, de medencében is sok pici összeszed valamit.

Mi azt szoktuk tanácsolni, hogy csak gyerekmedencébe pancsoljon a gyerek, pancsolás után száraz pelenka, bugyi, bármi, ne a vizesbe legyen, és felnőtt természetesen nehogy beleüljön a kicsik medencéjébe.

2022. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Mi a francért kell egy 1,5 éves gyereket wellnessbe vinni?

Hagyd rá a nagyszülőkre ha ennyire mehetnéked van..

2022. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!