Elhúzódó taknyosság?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azért van itthon 2 hetet a fiam mert 1 hét után még van kis vizes orrfolyása. Én ezt már rendesen nevetségesnek tartom h 1 hetet megy aztán kettőt itthon. Úgy hogy közben már nem is igazán beteg. Lehet ezzel az orrfolyással valamit kezdeni hogy hamarabb kimásszon belőle?
2022. márc. 23. 07:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%
Orrfolyással mi a gond, ha nem lázas?
2022. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Covid🙄🙄 Ki van adva ha már folyik az orra nem mehet. A doki se engedi mert be van fosva. Meg se vizsgálata a gyerekeket egész télen mert covid🙄🙄
2022. márc. 23. 07:57
 3/11 anonim válasza:

07:57


Ha valaki “ótott” akkor mehetne de nélküle nem, igaz?

2022. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bölcsi. Nyilván egyik gyerek se oltott. Így aztán náluk még ez sem él 🙄
2022. márc. 23. 08:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én úgy tapasztalom, hogy sokat nem lehet vele kezdeni. Már mi is minden tippet kipróbáltunk, inhalálunk Salvus vízzel,napi 50x kiszívjuk, párásítunk, illóolajozunk, vitaminokat kap, zöldség-gyümölcs, Béres csepp minden van, de csak az idő használ. Nálunk most konkrétan 3 hetet volt otthon, ment 4! napot és belázasodott. Azt hittem a guta üt meg, amikor hívtak a bölcsiből.
2022. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
63%

“ Meg se vizsgálata a gyerekeket egész télen mert covid”


Ugye milyen sok “nagyszerű” orvosok vannak? Orvosnak az a munkája hogy vizsgálja a betegeket, ha erre alkalmatlan, akkor nem ez sz ő pályája…

2022. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Több, mint 3 hetet folyt a lányom orra. Szerencsére járhatott oviba, tényleg semmi más baja nem volt. Aztán abbamaradt, nincs rá gyógymód, sokat szívtam, utána tengervizes orrspray és megint kiszívtam.
2022. márc. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én addig nem szólok, hogy folyik míg kb óránként kell megtörölni 1x, de ha 10 percenként lóg a cucc akkor igen, mert ők nem mindig szólnak kenik minden felé.
2022. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden gyerek így jár oviba, bölcsibe. Semmi meglepő nincs ebben, most találkozik a sok vírussal, ettől erősödik az immunrendszere. Iskolában már ritkán lesz beteg.
2022. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de hogy azért van itthon +1 hetet mert van egy kis vizes orrfolyása (amivel amúgy bölcsi házirend szerint mehetne) ....🙄
2022. márc. 27. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!