Valami megoldas?

Figyelt kérdés
Állandóan beteg a másfél évesem kb 1 het jól lét aztán 3 het betegség. Most megint 3 hete beteg és nem javul csak rosszabbodik. Mit tudok tenni? Vagy várjam hátha meggyógyult? Bár szerintem ez nem normális. 3 hete olyan durván köhög és a doktornő azt mondja nincs semmi hónapig is eltarthat a köhögés ez normalis. Hát szerintem meg nem..
2022. márc. 22. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsis? Mert akkor teljesen normális.

Ha nem bölcsis,akkor meg kell nézetni nem immunhiányos e?

2022. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már másfél hete máshoz vittem volna.
2022. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen bölcsis, de míg nem volt bölcsis akkor is állandóan beteg volt a mert a tesók hozták haza így azt gondoltam mire bölcsibe kerül megerősödik mert nagyon sokat volt már beteg.
2022. márc. 22. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális, ha közössègben van..


Sajnos a tesók egy más közössèg betegségeit hozták haza, minden vírus egy oicit más, ha ugyanazokat a tüneteket okozza is.


Bosszantó, de ez van.


Kitartás!


( szintén 3. Hete beteg gyerekek anyja)

2022. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, várok hátha jobban lesz. Csak kicsit aggódom is már emiatt a köhögés miatt. Te adsz vagy alkalmazol nekik valamit ami segíthet picit ?
2022. márc. 22. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Bölcsis korában a lányom 6 hónapig köhögött egyfolytában.
2022. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elvittem fül orr gégésztre, ott csináltak arcüreg röggent és sajnos volt, hogy az arcüreg gyulladás okozta a köhögést.
2022. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!