Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha nincs hagyomanyos porszivom...

Ha nincs hagyomanyos porszivom hogy tudom szivni a gyerek orrat?

Figyelt kérdés
Mas ezt hogy oldja meg? Esetleg morzsaporszivo bevalhat?

2021. dec. 1. 06:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vetsz egy pillantast a porszívóra csatlakoztathato orrszivora, aztán a morzsaporszivodra és eldöntöd, tudod e csatlakoztatni. Nekem két morzsaporszivom van, az egyikre lehet, a másikra nem.

Vagy veszel elemes verziót.

2021. dec. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Msg nincs morzsaporszivom de beruhaznek egyre emiatt. Nem rendes hanem robot porszivonk van helyhiany miatt.
2021. dec. 1. 06:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Értem. Olyat keress akkor, aminek csöve van. A simára nem lehet ráilleszteni. Most nézegettem, de csak porzsaporszivot nem tálaltam csöveset. Akkor porszívónak van csöves kivehetoje.
2021. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk emiatt egy hagyományos porszívót. (Nekünk is robotporszîvónk van) Kb. 18ezer Ft volt a legolcsóbb, reméljük nem sűrűn kell elővenni. 😁😂
2021. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

[link]



Nem kell hozzá porszívó és állítólag jobb mint az elemes és elektromos orrszívók

2021. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, ez kb semmire se jó, azon kívül hogy undi. 🤢

Se az elemes, se semmilyen manuális nem helyettesíti a porszívós változatot.

Te szájjal soha az életbe nem fogod kiszívni a taknyot a gyerek orrából.

2021. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

5!


Na igen, csupán ritka gusztustalan....

2021. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

A nosiboo normális változata kiszivja, nem kell hozzá porszívó.

Ha megtanulod hasznalni, az elemes is kiszivja,illetve van csapra szerelhető orrszivo is.

2021. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi használjuk a Nosiboo-t, most volt először betegség esetén is bevetve, tökéletesen kiszedett mindent. A gyerek egy pillanatra sem félt tőle, nem hangos, nem volt kellemetlen neki! Csak ajánlani tudom. Szintén nincs hagyományos porszívónk. Plusz egy dolog, hogy el tudod magaddal vinni.
2021. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Én a sima porszívós orrszit használom úgy h a porszívó helyett én szívom. Nekünk van hagyományos porszívó is, de éjjel nem akarom a másik 2 gyereket azzal felébreszteni.

Van kis kézink is, az nagy megfázásnál cart se ér.

Nem tudom h másnak mi ebben a gusztustalan.

Nekem ez a módszer nagyon bejött.

A morzsaporszívónkhoz pl nem lehet csatlakoztatni. Na megaz ugyan úgy felébresztené a tesókat

2021. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!