Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Levegő fertőtlenítő! Aki vett...

Levegő fertőtlenítő! Aki vett és használja a lakásban, gyerekszobában, mi a véleményetek? Ér valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje nézegetem már ezeket a levegő fertőtlenítőket, mivel nagyon sokat betegek a gyerekek és jó lenne valamivel segíteni rajtuk/nekik. Persze a szokásos dolgokon kívül.

Szóval van-e valaki, aki használ ilyen gépet? Észrevett - e valami változást a betegségek terén? Ér valamit, vagy kidobott pénz?

Minden tapasztalat érdekel, illetve konkrét márka is, ami jó.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!



2021. nov. 26. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekünk van de nem vettem észre h kevesebbet lenne beteg.

Sőt most extra sokat. Mi allergia miatt vettük.

2021. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges pénzkidobás. Ezeken a gyerekbetegségeken át kell esni, hogy kialakuljon megfelelően az immunrendszer. Az enyémek is folyamatosan betegek, mióta ovis lett a nagy, sajnos ez ilyen.
2021. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Inkább immunerosites. Napi 7-8 fele zöldség , gyümölcs, nem agyon oltoztetni.
2021. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk nagyon jó szolgálatot tesz, uv fényes, millió funkciós. Mi penész miatt vettük, van hozzá egy páramentesítő is.

Sokkal jobb a levegő, eltűnt a penész is.

2021. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Klarstein márka van mind a kettőből
2021. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Használj ózon generátort.
2021. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ózon generátor után nem lehet a lakást használni...
2021. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, sejtettem, hogy arra nem lesz jó, amire én szeretném. :D

Gondolkoztam az ózongenerátoron is, se tényleg sokáig nem lehet utána bent lenni, nehezen tudnánk kivitelezni.

Tudom, hogy kell, hogy betegek legyenek, de már túlzásnak érzem ami mostanában megy... De lehet, mégis normális, nem tudom...

Köszönöm még egyszer, mindenkinek megy a zöld kéz.

2021. nov. 27. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!