Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalat anyukák! Hogyan...

Tapasztalat anyukák! Hogyan lehet leggyorsabban kikaparni a gyereket a takonyból?

Figyelt kérdés
Beszokatás alatt lennénk még, de ma hazaküldték mert hogy folyt az orra. Doki megnézte, semmi más baja nincs. Szerdán kell vinnem megint. Még csak gyógyszert sem kapott. Fontos lenne hogy csütörtökön már tudjam vinni, mert még nem aludt ott, következő héten meg kezdem a munkát. Segítsetek!!
2021. okt. 14. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Gyakori orrszívás, tengervizes orrspray, C-vitamin, D-vitamin, séta a friss levegőn és reménykedés.
2021. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Multivitamint kap folyamatosan. Az is jó? Megyünk minden nap persze. Nem is tudom bent tartani csak ha tényleg nagyon beteg 😅 Nagyon félek mi lesz ha nem alszik ott csak mikor már dolgozok 😔
2021. okt. 14. 14:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sinupret. Oldja az orrváladékot és hamarabb távozik. Napi 3x 15 csepp. Mellé orrspray, orrszívás, alváshoz Nasivin. Vitamin, immunerősítő.
2021. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kaphat sima D meg C vitamint a multivitamin mellé. Sajnos a beszoktatás ilyen. Ha folyik az orra akkor próbáld melegíteni a lerakódást pl kamillás gőzölés vagy ha van bioptron lámpa.
2021. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom sajnos hogy ilyen. Csak annyira elhalasztották. Szeptemberrel vették fel és még csak most kezdhetett. Én megyek ugye dolgozni. Pedig már rég túl lehetnénk rajta és akkor nem aggódnék
2021. okt. 14. 15:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat 😘
2021. okt. 14. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 11 napja taknyos és kicsit köhög, rengeteg dolgot vettem neki, ennyit sikerült elérnünk, most már két hete lesz itthon.
2021. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tökmindegy pár hét ide-oda, az egész óvodai időszak arról szól, hogy egyik takonyból ki, a másikba be.🤷
2021. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 én ezt tudom és értem. Pusztán nem akarom hogy az első ottalvási kísérlet úgy legyen hogy már dolgozok és nem tud menni érte senki ha kellene. Biztos jó lenne úgy dolgozni hogy tiszta ideg vagyok, mert a nevelő azt mondta erre hogy "maximum majd sír"
2021. okt. 14. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindemellett borsmentás illóolakat párologtatok, és mentolos mellkas kenőccsel kenem :)
2021. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!