Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Viszitek játszótérre náthásan?

Viszitek játszótérre náthásan?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hete beteg, az orra folyik meg hurutosan köhög. Eddig nem vittem semmi közösségi helyre, mert nem akarom, hogy kinézzenek, de már nagyon jó lenne... Levegőn vagyunk sokat, de konkrétan játszóra nem merem vinni.
2021. okt. 6. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Persze hagy kenjen mindent össze a taknyával
2021. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én meg szoktam várni, hogy rendbe jöjjön.Egyreszt tőle se kapja el más és mástól se kapjon el meg valamit amivel aztán megint heteket lehet szenvedni.
2021. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Isten őrizz, hogy elvidd betegen, és legfertőzzön egy csomó gyereket. Sétáljatok egyet, fontos, hogy levegőn legyen, de játszótérre, játszóházba, egyéb ilyen helyekre ne vidd kérlek.
2021. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

2# látszik, hogy nem voltál még játszótéren, vagy valami nagyon suttyó környéken lakhattok.

Amúgy meg nem kötelező beszélgetned senkivel. De véletlenül se azt nézd, hogy a gyerekednek jó a közösség meg a játékok, áh...


A kérdésre válaszolva: én is megvárnám, míg rendbe jön teljesen. Addig sétáljatok, legyetek a kertben, ki fogja bírni.

2021. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Csak olyan időpontban, amikor senki nincs

Amikor taknyalógós, akkor sem

Ahogy írták, összekenjen mindent?

2021. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

#2 az irományod alapján inkább te lehetsz primitív és kirekesztő😑

Betegen én is max csak sétálni vinném, játszóra nem.

2021. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viszem, de a tapasztalatom meg az, hogy nagyon sokan mások meg igen.
2021. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Én viszem, akkor ha már nem taknyos egyfolytában, hanem féloránként egyszer kell kifújni.
2021. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!