Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mehfazásra babáknak van...

Mehfazásra babáknak van gyógyszer?

Figyelt kérdés
néha köhögcsél orra folyik.
2021. júl. 21. 05:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam semmit ha nem volt lázas. Orrfolyásra tengervizes orrspray+orrsziporszi, ha száraz a levegő párásítás. De ha a közérzete amúgy jó szerintem nem kell semmi.
2021. júl. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha szeretnék adni akkor mit lehet?
2021. júl. 21. 06:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod hogy a gyakorisok írják meg mit adhatsz a babádnak? Vidd el inkább orvoshoz, ott meg vizsgálják, és azt adnak neki amit kell,...
2021. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

megfázásra*

Gondolom nem tudod a választ

2021. júl. 21. 06:59
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Babyluuf balzsam

Tengervizes orrspray, orrszivás, nasivin baby orrspray

2021. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi amit az első ír, más nem kell. Mikor már elmúlt egy éves, én csipkebogyó teát is adtam neki emellé, meg cebiont.

Ha bizonytalan vagy, doki.

2021. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tengervízes orrspray és orrszívás. Nem rég volt megfázva a 6 hónapos fiam, köhögött is, az orvos is csak ezt tanácsolta. Szépen rendbe jött pár nap alatt.
2021. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit szeretnél adni? Mire gondolsz? Gyógyszerrel tömnéd, mert folyik az orra?

Előttem leírtak mindent!

Esetleg még sinupret cseppet lehetne adni, bár ezt most így hirtelen nem tudom mennyi idős kortól lehet.

2021. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Megfázásra nincs gyógyszer.

A megfázás vírusos, ezért csak felületesen lehet vele foglalkozni, mint a sok folyadék, a légutak segítése stb.

A bakteriális, fájdalmas és gyulladt dolgokra vannak leginkább gyógyszerek.

A neo citran (ami ugye nem babáknak való) meg a többi hasonló sem elixir, csak enyhít, illetve lázat csillapít.


Egy megfázást minden egészséges ember immunrendszere legyőz. Nem kell hozzá sok segítség. A babának folyadék kell, minél több és tiszta légutak, hogy ne húzódjon a fülére és arcüregére a baj.

2021. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!