Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orr dugulás, orr szárazság...

Orr dugulás, orr szárazság ellen babáknak mi a legjobb? 5hós a babám

Figyelt kérdés

Alig alszunk emiatt, borzalmas.

A doki nem ad semmit sem rá, csak sterimar de semmit sem ér.

Ti mit adtok?


2021. jún. 3. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a probléma a fiam kb fél éves kora óta. Doki Sterimart ajánlott de csak rosszabb lett tőle szerintem. Az használ, ha az ablaka éjjel nyitva van, és mindig cserélődik a levegő.

Próbáltunk mindent, levegőpárásítót is, voltunk mindenféle allergiateszten mert már azt hittük, atkaallergia, vagy kutyaször allergia, de nem. Csak és kizárólag az használ, ha nyitva az ablak neki éjszakára.

Kapott amúgy egy orrsprayt is, ami nem tengervizes, hanem direkt nyálkahártya szárazság ellen van, azt befújom neki, amikor a nyitott ablak ellenére is bedugul, ez kb minden 4.nap van.

2021. jún. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mi nyitott ablaknál alszunk mégis van néha hogy bedugul. Plusz megy a párásító is, és mégis.

Megtennéd hogy leírod hogy mit használsz nyálkahártya kiszaradas ellen ? Mert az kimaradt a kommentből ..és akkor énis tudnám használni.

2021. jún. 3. 08:58
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem minden éjszaka néhanyszor bedugul.

Nagyon fárasztó, idegtépő.. akkor várom a tanácsot hogy mit adjak ellene

2021. jún. 3. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem néztem a gyakorit a napokban.

Nem Mo.-n élünk, egy speciális orrsprayt kaptunk, ami nyálkahártya és allergiás orrpanaszokra van direkt. De ezt több mint egy év szenvedés kínlódás után kaptuk a dokitól. Nekünk is csak a tengervizest javasolták. A másik ami eszembe jutott, homeopátiával foglalkozó gyermekorvos felkeresése. Milyen városban laktok?

2021. jún. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem lehetne leírni a nevét vagy titok???
2021. jún. 7. 22:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet normális válaszokat adni ami ér is vmit.
2021. aug. 2. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!