Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1.5 éves. Hajnalban arra keltem, hogy álmában hányt egy keveset. (Kb, mint csecsemőkorban a bukás). Volt még ilyen büfögés-hányás 2x, átlátszó színű. Észrevettem, hogy az ágyban van még ilyen "kihűlt" vizes hányás foltocska. Kínáltam tápszerrel, folyadékkal, de semmit sem kért. Hőemelkedése nem volt. Átöltöztettem, ágynemű csere, aztán vissza aludt. 2 óra alvás után, mintha elvágták volna. Eszik, iszik, játszik, jókedvű, annyi, hogy a széklet kicsit lágyabb volt (nem vizes). Ha vírus lenne, akkor ennyi volt? 2 óra? Gyomorrontásra azért nem gondolok, mert semmi olyat nem evett, ráadásul este még nem volt baja. Szerintetek mi ez?
2021. ápr. 15. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sav nem lehet?
2021. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszaka is lehet? Mitől?
2021. ápr. 15. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár hete az enyémmel is előfordult, nedves volt kicsit a hálózsákja és a lepedő, de én nem tulajdonítottam neki jelentőséget, azóta sem volt ilyen. Mostmár én is kiváncsi vagyok mi lehetett. Talán egy kis levegő szorult be és így távozott? Nem tudom.
2021. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most szóltak a bölcsiből, hogy ma nem ment egy csoporttársa, mert hányt. Úgyhogy valószínűleg vírus. Nagymamámmal élünk. Vajon elkaphatjuk mi is tőle, ha ilyen enyhe lefolyású volt?
2021. ápr. 15. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Hányás után nagyon fontos, 2 órán keresztül nem szabad etetni/itatni a gyereket!


Itatni 2 óra után is csak kortyonként.


4x kapta el a lányom 3 éves koráig a hányós hasmenős vírust. Alaposan kiokosítottaj a dokik.

2021. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!