Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért látszódhatod be ha nem...

Miért látszódhatod be ha nem látszik betegnek? Ugyan úgy játszik.

Figyelt kérdés

Este elaludt kb 2 óra múlva meg ébredt akkor már éreztem hogy meleg a homloka. 38 volt a láza reggel is. Most el is aludt lázmerő szerint nem volt most lázas de ha nem lenne beteg tuti nem aludt volna el. 2.5 éves nem alszik már délben. Dokornőnk csak holnap lesz akkor tudom hivni. Semmi más tünete nincs csak a láz.

Régebben volt neki a 3 napos láz lehet ez is az lesz?


2021. febr. 10. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak is szokott lenne 1-2 nap láz utána semmi,biztos valami vírus szalad át raktuk, a gyerekek ilyenek, kipihenik és futnak tovább.
2021. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lázasodhatott bocsánat most láttam hogy nem jól irtam.
2021. febr. 10. 12:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lázas 9 hónaposan volt azóta csak orrfolyás vagy köhögés volt. Ezért mindig túl aggódom mi baja lehet.
2021. febr. 10. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 nekünk meg semmi csak a láz és orrhang, aztán 2-3nap és vége.
2021. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 napos láz nem lehet. Az csak egyszer van. De bármi más is lehet, amivel épp küzd a szervezete. Jobbulást.
2021. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden foga kint van?
2021. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán engedi meg nézni alul kint van neki mind, fent nek tudom biztosra ott én úgy néztem mintha még nem lenne. Adtam neki nurofen szirupot leviszi neki. Most is játszik mintha nem is lett volna lázas.
2021. febr. 10. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom is lázas volt a napokban, minden egyéb tünet nélkül. Most jön a 3 utolsó foga, sír is, mondja hogy fáj neki, én erre fogtam (máskor is volt már lázas/hőemelkedése fogzáskor), de a 3napos lázra is gondoltam, amilyen hirtelen jött olyan gyorsan el is múlt. 2,5 éves ő is.
2021. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is kérdeztem fáj e valamilye de nem mondta hogy fájna neki valami. Nekünk a 3 napos láz után kiütések voltak rajt. Remélem nálunk sem lesz semmi komoly
2021. febr. 10. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányom is kiütéses lett, ill. a fiamnak is volt 3 napos láza, ő is pöttyös volt utána. 8-as válaszoló
2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!