Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnak is lebetegedett már a...

Másnak is lebetegedett már a gyerkőc? Mi baja és meddig kell otthon maradnia?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Nathas volt,es alvasnal kohogott a visszacsurgo valadek miatt.

Mult heten egesz heten.

Nem fogtam itthon,es az ovi sem reklamalt.

Semmi mas baja nem volt,nem suru,zold trutyi jott az orrabol,nem volt laza,sem hoemelkedese.

4,5 eves

2020. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Folyik az orra (7 éves), jár iskolába
2020. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ovis, majdnem 4 éves:

Folyt az orra és hazaküldték. 2 hétig nem mehet az orvos javaslatára, hacsak nem tisztul ki rendesen addig, mert akkor kap egészséges igazolást.

2020. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 nap suli utan magas laz,natha,fajo torok. Az egesz csaladot befertozte. Mivel elsos,hetfon mar menni fog,de van ra esely,hogy addig sem lesz meg 100%-os. Pedig addigra 9 nap fog elteni. Nem tudom a tobbiekkel mi lehet az osztalyban. Most orrfolyassal is szerintem hazakuldik a gyerekeket.
2020. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap amikor mentem érte az oviba, szólt az óvónő, hogy ébredés után fájlalta a torkát. Mondta, hogy ha nem lesz betegebb, akkor nyugodtan vigyem.

Hát reggel már úgy ébredt, hogy tiszta ta*ony, fáj a torka is. Úgyhogy ma már nem vittem, a héten nem megy tuti. Ha hétfőre nincs tünete, akkor egészséges igazolással mehet.

4 éves, középsős.

2020. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!