Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hónapos körüli babánál hogy...

6 hónapos körüli babánál hogy szoktátok beadni az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Nálunk mikor már meglátja a szirupos csövet, és nem nyitja ki a száját.

2020. márc. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem azzal adtam be a gyerekeimnek, hanem felszívtam vele és kiskanálba nyomtam.
2020. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6 hónapos korban még van esély rá, hogy kanalasan érdekli a dolog és nem rettenti el az íz. Bár gyógyszer függő, nálunk volt borzalmas szagú antibiotikum és volt nagyon édes illatú is.. Utóbbi simán ment kanállal.

Hallottam olyanról, aki krémtúróba keverte, de nekem kérdéses, hogy szabad-e. De 6 hónaposan még nem ehet ilyet a gyerek ugye. Hogy a hideg pép-be bele lehet-e adni, nem tudom.

Ha nem nyitja ki a száját és kanállal se eszi, akkor marad a kényszer megoldás, "egyszer úgyis kinyitja a száját". Sajnos ez a muszáj kategória, be kell adni. Ha sírva akkor sírva.

2020. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állandó gyógyszert szed 3 hetes korától az egyik gyerkőc. A port bekeverem jó édes babateába, felszívom fecskendővel és szépen kiszopogatja. Sosem ellenkezett.
2020. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, remélem gyorsan túlleszünk ezen az időszakon ebből a szempontból.
2020. márc. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!