Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rotát beadathatom a 2 hónapos...

Rotát beadathatom a 2 hónapos kötelező mellé?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja sok lesz neki, valaki azt, hogy mehet. Van aki beadatta? Mi lett, megviselte a babát? És a rota oltást, ha megkapja, akkor fertőző a baba?
2020. jan. 1. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor adják


Semmi nem volt.. - másik oltástól lázas lett ( ismétlőbél is)

2020. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sok, sógornóm fia akkor kapta és nagyon fosott kb 2 hétig (többször vitték orvoshoz, de azt mondták, emiatt van), plusz a másik oltástól lázas lett.
2020. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írják. Semmi különösebb gond nem volt, azt leszámítva, amikor a másik oltás miatt belázasodott és kúpot kellett volna neki adni. Megpróbáltam, most nem árnyalnám, hogy milyen eredménnyel, maradjunk annyiban, hogy telibe kaptam a végterméket a kúppal együtt 10 másodpercen belül. Én emiatt nem adnám egyben a kettőt még egyszer :-)
2020. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt kapta, semmi baja nem lett.
2020. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!