Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Légmell (PTX) kismértékü bal...

Légmell (PTX) kismértékü bal oldal 13mm. Nem csöveznek. (Nem is szeretném, mert tavaly átéltem). Mit tehetek? Valaki aki tényleg okosat mondd!?!

Figyelt kérdés
Légmell, Ptx, tüdő,
2019. dec. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Az orvosod. Kapásból mondom, az itt olvasók kétharmada nem is tudja pontosan, mi az a PTX.
2019. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel szerinted előrébb vagyok?
2019. dec. 10. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy feszült vagy, de a gyakorin nem leszel előrébb. Az orvosoddal leszel előrébb. Ez itt egy névtelen oldal, ahol rakásszám kóvályognak az unatkozó netezők. Mennyi belőle a belgyógyász vagy pulmonológus szerinted?
2019. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 4 volt. Pótolva is van a mellhártyája. Ezért csak könnyítve szülhetett annakidején minket. Gerincérzéstelenítés, valamint vákuum.


Ő csövezve is volt,műtve is. De a kis ptx-et nem csövezik be!! Ki kell feküdni.

2019. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2019. dec. 10. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon a cigit letenni,a passzív dohányzást is elkerülni, kis súlygyarapodást elérni, változatosan étkezni.( Ha valami nem így lett volna eddig ezekből.)
2019. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom kalács végre pozitív válasz :) igyekszem !!
2019. dec. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!