Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mivel tudok "fertőtleníteni"...

Mivel tudok "fertőtleníteni" belső műszerrel rendelkező plüssöket?

Figyelt kérdés
tehát pl. a tanuló kutyus és társai, amik elemmel működnek ... de kívülről anyagból vannak. ha kiveszem természetesen az elemeket vajon ha mosógépben kimosom és szárítógépben kiszárítom újra működni fognak? vagy milyen spray vagy vmi hasonló anyag van, amivel ezeket biztonságosan le tudom kezelni? mivel több évig igaz becsomagolva a pincében álltak a játékok nyilván nem akarom csak úgy odaadni egy 9 hónapos kisbabának kezdetben. ki mit tanácsol, hogy "friss" legyen újra a játék?
2015. júl. 24. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes vízzel átspriccelem őket napon hagyom megszáradni.Ez a kettő a legtermészetesebb fertőtlenítő.
2015. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen játékokat szétszereltem, kibontottam belőlük az elemmel működő részt, a többit kimostam mosógépben. Elég macerás, de elég koszosak voltak a nagyobb gyerek(ek) után,nem akartam úgy odaadni a picinek.
2015. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!