Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Merev pelenkázólap rögzítése...

Merev pelenkázólap rögzítése komódra, hogyan?

Figyelt kérdés

Sok merevfalú pelenkázó lapnál olvasom, hogy kiságyra lehet rögzíteni (ez egyértelmű hogyan) + komódra is rögzíthető.


A komódra rögzítés viszont nem világos nekem, hogy hogyan történik?

40 cm széles a komód amire tenném, ez lehetséges? Stabil lenne?

Köszönöm ha valaki tud segíteni. Első babás anyuka leszek 😅


Ilyesmire gondolok


[link]


jún. 17. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Pelenkázó komódra nem kell rögzíteni, csak rátenni, mivel annak két, vagy három oldalon pereme van.
jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy akarsz pelenkazni. Ha keresztbe teszed a komod tetejen es eleg szeles hozza, akkor az ugy jo.

De ha szeretned, hogy szemben legyen veled a baba, akkor szerintem mindenkeppen kell hozza egy keret. En is egy regi komodra vettem egy pelenkazo keretet, igy olcson megusztam a pelenkazo kerdest.


Ilyet:


[link]


Annyi hogy nem passzolt tokeletesen a komodhoz, de furogeppel furtam bele ket plusz lyukat igy arrebb tettem az egyik lecet, igy mar ra tudtam tenni. En is siman megoldottam,de ha van ugyes apuka (az en ferjem nem az 🤣), akkor neki tuti menni fog, meg ha nem is passzol pontosan.

jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2# szemben szeretnék.


Pont ezt a keretet néztem első körben. Illene a komódra is. Meg tudnád mondani milyen pelenkázó lap fér bele? Mert 45 cm puha lapot írnak, de ilyet nem találtam csak 50 centiseket... ezek jók bele? 😅



A merev falú azért érdekelt volna, mert pl a linken is egy sima komódon van... szemben... meg mindenhol azt írják minden sima felületre rögzíthető... na de hogy, hogy?

jún. 18. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En azzal a pelenkazolappal hasznalom a keretet is, amit linkeltel, csak az enyem a brendonbol van.

Azert jobb bele a kemeny szerintem, mert azert ahol illeszkedik a 2 vegen a komodnal a fa keret, az azert erzodik. Bar ha eleg vastag, puhaval is lehet hasznalni.


Egyebkent nem tudom masok hogy csinaljak, de fa keret nelkul egy sima kemeny pelenkazolap az szerintem nem eleg stabil. Sehogy nem rogzited, csak rarakod, ennyi.


Egy ujszulottnel oke meg nem lenyeg, de 2-3 honaposan is tudnak mar izegni-mozogni, ha lelog a vege a komodrol, akkor megbillenhet.


Az en kisfiam ugyan mar 15 honapos, de meg mindig a pelenkazot hasznaljuk es igy nekunk tokeletesen bevalt.

jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

80-as merev pelenkázó lapunk van, amit 70-es ágyon használtunk nagyon sokáig. Attól merev, hogy van egy kb. fél centis farost lemez szerűség az aljában.

40 cm-es komódon, keresztben nem lehet használni, nagyon könnyen lebillenne. Max ha nem sajnálod a komódot, azt tudom elképzelni, hogy a felső lapra rácsavarozod 3-4 helyen alulról. De csak óvatosan, hogy a csavar hegyei ne lógjanak bele a szivacs részbe. Talán így 10-12 kilós koráig még elhasználható.

jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugy pelenkaztunk, hogy szemben volt a baba velunk, Ikea Hemnes komodra tettuk a merev lapot mindenfele rogzites nelkul, csak a komod nem volt ratolva a falra, szoval elol es hatul is volt hely, a fal tamasztotta a lapot. Teljesen stabil volt, bar kb. 10 honapig hasznaltuk, utana mar mindenhol mashol pelenkaztunk. Nagyobb gyereknel lehet billeg.
jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!