Anyukák, ti hol vettetek kisnadrágokat (első sorban magas derekú, labfejes, jó oamut anyagut keresek,de nem találok) és rugadlòzòkat (abból a cipzáros a legpraktikusabb szerintetetek)?

Figyelt kérdés
Decemberre várom a kisfiam es sehol nem találok jó kis nadrágokat a rugikrol nem is beszélve 🙈 segítsetek légyszi!
okt. 18. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rugi Tesco (F&F)

Én a patentosat is szerettem, a cipzáros kényelmetlen lehet ha esetleg hason alszik a baba. (hálózsákból is az oldalt cipzáros a jó)


Talpas naci meg a H&M-es mindent vitt.


A body nem volt kérdés, de én gyűlöltem az átlapolósat. Van aki isteníti, de nekem egyszerűbb volt a simát a fején áthúzni, mint bevarázsolni alá az átlapolóst és sakkozni azzal, hogy melyik patent hova tartozik...

okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia kedves #1-es, köszi a segítséget.

Lenne még hozzád egy-két kérdésem. A rugiból a teljes patentos vált be neked vagy az, amelyik a lábánál patentos körbe? Ma pont voltam a tescoban és nem vettem keresztbe patnetolósat, mert megrémisztett hogy ezt a gyereken kell majd nyomkodnom. 🙈😂


Bocsi, hogy ilyen hülyeséget írok, de tényleg az jutott eszembe, hogy ezt tuti nem szeretné a gyerek.


Halózsákból a középen cipzáros miért nem jó?


Előre is nagyon köszi, ha válaszolsz.

okt. 18. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Rugikat a Tescoban vettem meg a Pepcoban (tudom, a Pepcos nem nagy minőség, de úgy voltam vele, úgyse sokáig hordja, itthonra megfelel), illetve használtan, azok is tescosak, meg van márkásabb(pl.next, H&M) is közte. Vettem cipzárast meg patentost is. Nadrágokat nem igazán vettem, úgy gondoltam, rugdalózóba könnyebb lesz eleinte öltöztetni, de kaptunk pár darabot, H&Mest.
okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne vegyel elore olyan sok nadragot, max 1-2 darabot.

Azert, mert lehet nem is fogod raadni, aztan csak kinovi :D

Teli kisfiamat vagy 3 honapos koraig csak body+rugiba oltoztettem, ez volt a praktikus nekunk. Persze mindenki mas, nekem igy jo volt.

Ha meg majd inkabb naci+ body-ba oltoztetned, akkor barmikor tudsz venni szules utan is.


Tokmindegy milyen patentos rugi amugy, hol, merre van, a vegen vakon is megtanulod raadni, annyit fogod gyakorolni.

En cipzarasbol annyira nem vasaroltam be, volt 1-2 darab, szerettuk, de mivel ezt ritkabban kapni, nem jott szembe velem es annyira nem is kerestem. Nekem nincs bajom a patentokkal :D

okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy tanácsot adtok. 🥰 Komolyan, nagyon hálás vagyok! Szerintetetek mennyi 56-os és 62 vagy 68-as rugi kell először?
okt. 18. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam,mint a négyes sokáig rugi meg body. A nadrágokat adtam el utána, mert nem kellettek. 74 mérettől kezdtem nadrágot ráadni a fiamra. Igazából az oka az volt, hogy fázós volt és egy vastagabb rugi többet ért. Plusz egyszerübb volt pelenkát cserelni. Alul csak szétkapcsoktam. A nadrágot fel le venni. Macera volt. Utált már akkor is öltözködni a manó.

F&F, H&M, auchan, pepco és kik ezekben vettem. Utóbbi kettőből most is veszek otthonra tökéletes. Amióta megnyitott a primark ott is szoktam venni jókat lehet kifogni. Tartós a body meg a rugi amiket ott vettem.

Én szerettem az átlapozós bodyt. Annál nem sírt a fiam míg ráadtam. Utálta, ha a fején húzom át a ruhá. Az ilyen bodyt nem mindenki szereti.

Cipzáros rugdalózót ajándékba kaptuk, vagy neten rendeltem. Én azóta nem adok rá olyat amióta a mániája a cipzárak rágcsálása.

okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A rugiból a teljes patentos vált be neked vagy az, amelyik a lábánál patentos körbe?"

Nekem az elől patentos. Azt leteríted, rárakod a babát, beledugod kezét lábát és összezárod, míg az alul patentost át kell húzni a fején. Elég a bodyt húzgálni.

Nadrágot az első gyerekem rühelte. Köldöke nehezen gyógyult és a legpuhább passzés nadrág is nyomta. Harisnyát se lehetett rá adni.

Második már szerette a nadrágot. Hm, Lidl nadrágok jók.

Ne tárazz be az 56-oson kívül! Max. pár 62-est.

Miért?

Mert az első hetekben fogod kitapasztalni, hogy nektek mely ruhadarabok jönnek be. A 68-as méretre már kialakul. De az is lehet, hogy akkorra teljes lesz a váltás. Pl: lányom az elején éjjel nappal body+rugiban volt, de a 68-as méretre úgy alakultak az arányai, hogy ami jó volt rugiból a törzsére, az a lábára óriási volt, a talpa kétszer belefért volna, így mindig kihúzta, belegabalyodott. Onnantól nem hordott rugit.

okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nadrágot egyáltalán nem vettem, kaptunk párat, de nagyon nem praktikus. Rugdalózókat általában a tescoban vettem, a patentos sokkal jobb!
okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco babaruhái valóban jók, én abban az időben még szinte csak onnan vásároltam (+kaptunk párat vegyesen, H&m stb.).

Piciknek a nadrág nem túl praktikus, de egyet vehetsz kipróbálni, hátha nektek pont beválik :)

A rugiból mi nagyon szerettük az átlapolósat, mert a fiam feszes volt, így kínszenvedés volt öltöztetni eleinte. Viszont hamar kikerekedett, és onnantól hiába jártam le a lábam, hogy olyat vegyek, egyiknek sem passzolt már a szabása, vagy a hossz, vagy a szélesség nem stimmelt :/

Az előlpatentos is jó amúgy, nem zavarja a babákat a patentolás, csak nyilván nem félkézzel kell a mellkasába nyomni, hanem kétkézzel összepattintani 😀

okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen gatyókat a H&M-ből rendeltem. Használtan is jó áron adtam tovább, kiválóak.


Ez a fajta volt:

[link]

okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!