Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli, bélelt cipőnél egy...

Téli, bélelt cipőnél egy mérettel nagyobbat vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg a fiam lába 22-es, D.D. step átmeneti cipőbe most nőtt bele a lába.

Télre bélelt cipőket nézek neki neten. Ugyanebben a márkában kéne eggyel nagyobb?

Tavaly még csak lakásban járkált télen. De volt egy bélelt Elefanten csizmája, az már nem volt jó a lábára, amíg a közepesen bélelt még igen.


Plusz egy kérdés: Mi a tapasztalatotok, ezeken az enyhe teleken egyáltalán érdemes igazi bélelt ún. hócsizmát venni? Vagy jó a bélelt bokacsizma is neki?



szept. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Rendes csizmát vegyél, és akkorát, hogy zokniban kb 1 cm hely legyen még.
szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A D.D.Step cipőknek pont azért kivehető a bélése, hogy hozzá tudd mérni.

Nagyon változó, mert a "quick dry" szandáljából simán jó volt rá a 23-as még nyár végén is, a tavaszi ugyanakkora vászoncipőt rá sem tudtam most ősszel szuszakolni, bőr átmeneti cipőből meg most 25-öst kellett venni, a 24-es bélésén teljesen végigért a lába...

Ebből adódóan én vagy nem rendelek neten, vagy ha mégis, akkor is elmegyünk felpróbálni egy adott fazont, és utána rendelem meg.

De bélelt csizmát még most amúgy sem vennék, mert ahogy növeszti a lábát, kinőné, mire hordanánk 😂

szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, D.D. Stepet nem tudok vele hol próbálni. Tudtommal a Brendonban van, oda elvi okokból nem megyel be.

De megpróbálom a Deichmannt, ott legalább Elefanten akad.

Eddig amúgy a legtöbbet rendeltem. D.D. Stepet legalábbis.

Most szerettem volna Vintedről nem vagy alig használt újszerűt majd játszótéri téli cipőnek, de inkább várok vele.

Tavaly olyan hirtelen kellett szereznem meleg cipőt, ezért akartam elébe menni. 🙂

szept. 21. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felénk minden gyerekcipőboltban van D.D.Step, az szinte az egyetlen márka, ami mindenhol van, elég nagy választékban.

De pl. a Kangaboo babaáruház is tart.

Amúgy miért szívatod saját magad az elveiddel? Nem kell vásárolni, csak próbálni, segítenek, kiszolgálnak, aztán eljössz... vagy ott dolgozik valami ellenséged? 😀

szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A megyénkben nem tudok olyan sok áruházról. Meg hát a netes vásárlás híve vagyok. 🙂


Az új tulajdonos miatt bojkottálom a Brendont. 🙂 [link]

szept. 21. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!