Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol kapható 1,5 togos hálózsák?

Hol kapható 1,5 togos hálózsák?

Figyelt kérdés

Tescoban néztem, meg a H&M webshopon de 2,5 mind.

Az a lányomnak meleg volt még télen is, pléddel takartam, de már most még jobban mocorog alvás közben, jó volna egy hálózsák.


szept. 1. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kézműves készítőnél keress.

Pl BriGobaba, peggy baby

szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tescoban pedig szokott lenni, én tavasszal vettem.

A Lidl-Aldi páros is szokott néha tartani, érdemes rá vadászni, én most nyáron (...) vettem az Aldiban szerintem, ősszel meg a Lidl-ben, bár az 2 togos volt talán.

szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vinteden vettem.
szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem tavaly.
szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesco,c&a ,Brendon.
szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Brendon webshopján nem láttam a vastagságot, de van üzletük nálunk szóval megnézem ott. Lidl online újságát szoktam figyelni egyébként, de van, mikor kimarad.

szept. 2. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Amazonon találtunk nagyon jókat, amik ráadásul keresztbe kasul kicsatolhatók fenéknél is, így nem kell vetkőztetni, ha éjszaka véletlen pelusozni kell. Van mindenféle vastagságú (1 togtól felfelé)
szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!