Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Budapesten az Asia Centerben...

Budapesten az Asia Centerben lehet gyerek foci cipőt kapni?

Figyelt kérdés
36 alatti méretet
jan. 22. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom de miért nem veszel a decatlonba ott biztos kapsz ,
jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami a decatlonban van a szükséges méretben az nem tetszik neki
jan. 22. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

És ha az Ázsiában sem tetszik?

Intersport, Sport Direct stb.

De ha ott sem?...

Szerintem az Ázsiában nem kapsz jó minőségüt. Valjuk be, a Lancast nem a csúcs, még ha jól is nézne ki.

jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább veszel neki olyat az ázsiában ami 2x hasznål és tönkre megy mint normálisat decatlonbol. te vagy szülö onnėt veszel ahol normålis minösėgüt tudsz venni ,az meg nem az ázsia center szerintem. decatlonban meg elég sokféle mårkáju foci cipöt lehet kapni .
jan. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak egy igen/nem válaszra lett volna szükségem...



Az egy dolog, hogy sokféle van, de olyan kicsiben nincs, plusz nem adok ki 20ezreket olyanra ami csak pár órát lesz rajta összesen, annyira nem vagyok gazdag. A többi helyen is néztem, csak itt nem, ezért a kérdés, dehát nehéz látom...

jan. 23. 08:18
 6/6 anonim válasza:
25%
Mezítláb nem jó focizni?
jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!