Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mien babakocsit ajánlottok?...

Mien babakocsit ajánlottok? Én nem akarok 100ezres tételeket "kidobni" Max 110000 amit rá szánék! Multifunkciósat szeretnék!

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Használtan vettünk Espiro Vector Airt. Már 4 gyereket kiszolgált, és én nagyon szeretem, még mindig semmi baja. 45ért vettük, minden kiegészítőjével együtt.
2015. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mamakiddies premium. sok jót írnak róla a neten, én is ilyet vettem, sztem az egyik legjobb ár-érték arányú
2015. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül a jófogáson meg a Vateran. Mi ott vettünk 55-ert egy komplett Jane garnitúrat meg 20-ert egy vadiúj McLarens osszecsukhato kocsit. Mindkettő hibatlan, kiszolgaltak mindkét gyermekünket az elmult 8 ev során. A vegen a kettot 60-ert adtuk el ugyanott...
2015. dec. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nagyon sokat nézelődtem, hogy melyik a jó babakocsi. Én is javaslom az Espiro Pro-t. Két dolog nem tetszett benne: kicsit szűknek találtam a sport részt és a kerekei, mivel gumiból volt és bármikor kilyukadhat. Ezt les leszámítva jó. Végül találtam egy másikat. Bergon baba kocsi. Az Ázsia Center melletti épületben kapható. Nem "nehéz" babakocsi, nagy kerekei vannak (nem gumi), széles, kényelmes.Mind a három funkciót maximálisan kielégítette.Nem esernyőt csukható, így a tolókar egybefüggő, így tudsz telefonálni is menet közben:).Ez 2013-ban volt.Azóta biztos van más babakocsi típus, ami ezeket tudja. Nekem ezek voltak a fő szempontok.Ja és uniszex színben is van.
2015. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis Peg Perego!!! Használtan ennyiért (vagy még kedvezőbb áron) travel systemet kapsz. Ki fog szolgalni.
2015. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yehudina ***** válasza:
71%

Válaszom a következő:

1. Nem "mien", hanem milyen, mégpedig ly-nal.

2. Nem akar 100ezres tételeket, hanem 110.000-et szán rá.

3. Viszont azt már tudja, hogy "multifunkciósat" akar.

Gratulálok!

2015. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
33%

Hú micsoda kedves, "jószándékú" az előttem hozzászóló!

Felettébb intelligens lehetsz,én meg ehhez gratulálok!


Babakocsival kapcsolatban:PegPerego márka igazán a legjobb választás,drága,de megéri,nálunk 3 babát kiszolgált :)

2015. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
abc decign cobra :)
2015. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem az a fontos, hogy a kérdező tud-e helyesen írni, de be kell valljam, azért az ilyesmi nálam is kiveri a biztosítékot. Oké, nem ezért vagyunk itt, csak rossz olvasni, és rossz tudni, hogy a gyerekét sem fogja tudni másra tanítani. Hjaj. Mert tényleg annyira alap, hogy nem mien hanem milyen, nem ajánlottok, hanem ajánlotok, és ha nem akar százezres tételeket kidobni (ami eleve lehetetlen megfogalmazás, totál értelmetlen), akkor hogyan akar 110.000-t kiadni rá? Értem én, hogy arra gondol, nem akar kétszázért, de... tényleg, a "milyen" annyira alap... és általában az ilyesmi azért szúrja az ember szemét, mert gyereket fog nevelni, és ha az iskolába ő sem fog eljárni rendesen, akkor ő sem fogja tudni normálisan kifejezni magát.


Szóval tényleg zavaró, hogy valaki nem használja helyesen a saját anyanyelvét, de tényleg nem ez a lényeg most. Babakocsit keres, hát segíteni kell neki.


Nekem is a Mamakiddies az álom, átnéztem már szinte minden oldalt, elolvastam, amit csak lehetett ez ügyben.

2015. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!