Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny buzz xtra 4 babakocsiró...

Quinny buzz xtra 4 babakocsiról vélemények? Nem túl rövid az ülőrésze?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van, nagyon szeretem.Egy kezzel iranyithato es valoban olyan konnyen kezelheto ahogy a videoban mutatjak.Akar patkazni es lepcsozni is lehet vele egy kezzel,minden egy mozdulattal allithato rajta.

A sportresz egyaltalan nem rovid, mikor megvettuk beleult a 4 eves szomszed kislany kiprobalni.Kenyelmesen elfert benne, sot a kupola magassagan sem kellett allitani, pedig a legalacsonyabb pozicioban volt.

Minden nap autozok a gyerekekkel, igy mindenkepp konnyen kezelheto, de nagy kereku babakocsit kerestem.Szinte az osszes altalam megbizhatonak velt marka kinalatat megneztem, es nekem ez lett a favorit.Nem eppen pehelysulyu babakocsi, de ebben a kategoriaban sokkal konnyebbet nem talaltam.(ha jol emlekszem 11-12 kg korul van a sulya)

Ami esetleg negativum lehet,hogy viszonylag kicsi az also kosara, bar nekem eddig meg mindig eleg volt benne a hely:-)

2015. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Neked mekkora a babád?Nekem egy éves és keresek egy masszív erős és szép kocsit.Szempont hogy szemből is tolható legyen.Hogy nehéz az nem baj ,nem emelgetném.

Honnan és mennyiért vetted?

Nekem úgy tűnt hogy a kagylós ülésből kilóg a baba lába,és ott már csak a lábtartó tartja.

A hátsó kerék nem nagyon nagy?

Előre is köszi a választ!

2015. febr. 13. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:

En Nemetorszagbol rendeltem osszel, a www.kiddies24.de oldalarol.Nagyon meg voltam elegedve a vevovszolgalatukkal, a kerdeseimre szinte azonnal valaszoltak, a postakoltseg sem volt sok a sulyhoz viszonyitva.(25 kg csomagert 25Euro volt a postakoltseg)

Most ahogy neztem 450 euro a babakocsi sportresszel,de en eleg sokmindent rendeltem hozza pluszban, igy tobbet is fizettem.

A hatso kereke akkora mint a legkisebb 2 kereku bicikli kereke.Szerintem nem tul nagy, de garantaltan nem akad el sehol:-)

A babam 2 honapos, bar rendeltem from birth inlay-t, a sportreszt meg nem hasznaljuk, csak kiprobaltuk.A labtarto allithato es azert eleg hosszu a fedett resz, szerintem az 1 eves babad laba meg nem fog lelogni rola.A kupolaja fektetve is maximalisan vedi a babat.


Linkelem az oldalt ahonnan rendeltem [link]


Ha szeretnel meg kerdezni ezzel kapcsolatban szivesen valaszolok:-)

2015. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is német oldalakon nézegetek,de én láttam olcsóbban is.Neked milyen szín van?Táska nem járt hozzá?
2015. febr. 14. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerinted a purple Pace modell gáz fiúnak?
2015. febr. 14. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fiam van,es oszinten szolva nekem is az a szin tetszett a legjobban:) En is megkerdeztem rola masokat,es elegge megoszlottak a velemenyek.Bar senki nem mondta egyertelmuen lanyosnak,megis abba az iranyba billent a merleg.A ferjem szerint pl lanyos,de ram bizta a dontest.Vegul barnat rendeltem:)

A 2015-os szinek kozul viszont nagyon tetszik a kek es a szurke.Ezek sajnos csak nehany hettel kesobb lettek elerhetok,amikor en mar megrendeltem a barnat.

Taska nem jar hozza,es kulon sem sikerult rendelnem.Egy helyen talaltam csak,de ott tobb lett volna a postakoltseg mint a taska ara, es nem is volt keszleten:( A tobbi oldalon pedig hasznaltakat arulnak. Nekem ugy tunik,mar nem nagyon forgalmazzak,pedig jo lett volna.

Ha valahol megis talanal taskat legyszi szolj:)

2015. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltétlen szólok.A szürkét néztem én is de attól félek hogy túl világos.A barna nem illik a kisfiamhoz,hozzá a világosabb szín passzol.A lilával kapcs.nagyjából az volt mint nálatok.
2015. febr. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!