Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2in1 babakocsit tudtok ajánlani?

2in1 babakocsit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok ajánlani olyan babakocsit, aminek nem külön van a mózes része, hanem a sport rész alakítható át?

Lentebb beraktam a linket mire gondolok, sajnos ezzel szemezek a terhesség eleje óta, de most elég rosszakat olvastam róla. Nem szeretnék se túl drága, se túl nehéz babakocsit.


Tudtok ajánlani ilyen típust, ami kicsit megbízhatóbb, mint a chipolino?


Első babával is chipolinónk volt egy sport babakocsi, ami teljesen dönthető volt, így használhattuk újszülött kortól, de azzal azért nem voltam teljesen elégedett.



[link]



#babakocsi #Chipolino #mózessé alakítható
okt. 18. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek az átlakíthatósak szerintem szörnyűek. Ezek helyett úgyis venni kell egy rendes sport babakocsit, mert kB 1 éves korában kinövi. Már csak gagyi márkák gyártják ezt a típust, azért, mert olcsón ki tudják hozni, hogy nem kell hozzá külön sport rész, kevesebb anyag, kevesebb pénz. Persze a minőségi anyag is ki van belőle spórolva, pontosan azért, mert az árlista aljára gyártják.
okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!