Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót ajanlotok?

Milyen hordozót ajanlotok?

Figyelt kérdés
6 hónapos, majdnem 9 kg, 73 cm hosszú a kislányom. Az egyszerűség kedvéért, amíg oviba visszük - hozzuk a nagyot, lehet, hogy kipróbálnám a hordozást. Ki milyet alanl?

okt. 3. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csatosat vennék a helyedben, ami szimpatikus (Manduca, Liliputi stb) rengeteg márka van.

Ha van affinitásod, jobban jössz ki, ha elmész pl. hordozós klubba próbálni, ha van lehetőséged vagy hordozási tanácsadó.

Ilyen kenguru dolgot biztosan ne vegyél (brendonban, bababoltban kaphatóak általában nem jók).

okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatosat ajánlok. Azt használtam kiránduláskor is, és ha a nagyot vittem oviba is. Könnyen fel-le lehet venni, kényelmes. Sok jó márka van, és igen, arra érdemes figyelni, hogy ne kenguru legyen. Hordozós klub szerintem is jó ötlet, ott tudnak segíteni.
okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csatos van, a nyári dögmeleg miatt csak most kezdtük el a hordozást, 7 kilós most. Mindenki ijesztgetett, hogy nagyon fog fájni a hátam, ha nincs első perctől hordozva, de egyáltalán nem fáj. A brendonban vettük amúgy, nem kenguru.
okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csatosat. Mi kendővel kezdtünk, de ekkor már csatosra váltottunk.

Liliputi okés volt, de nekem a Mybabyhug jobban bejött.

Szerencsére a Liliputit csak béreltem, online.

okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én - hasonló helyzetben - csatosban szoktam vinni. Könnyű fel-le venni, lehet elöl vagy hátul a baba, ha hideg van, ráteszem a hordozó takarót ("macibunda"), még hidegebb időben előre tudom venni és befér a nagykabátom alá, de amúgy lehet kapni hordozós kabátot is, ami jobb megoldás, de drágább.
okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

5, milyen jó lett volna ha tudom hogy van ilyen is, hogy macibunda még egy éve.(:


Nekünk manduca van, szeretem nagyon, kislányom is. Viszont nem vagyok egy vékony alkat. +10kg van rajtam. Ezt csak azért írom mert a manduca, a vékonyabb alkatra úgy tudom nem jó választás.

okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is a csatosra szavazok. Nekem Maraya van, de rengeteg márka van már a piacon. Keress egy hordozási tanácsadót, vagy hordozós klubot, onnan tudsz esetleg bérelni is. Szerintem jó, ha vásárlás előtt ki is tudod próbálni.
okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Én innen béreltem 3 típust egymás után, és végül Marayát vettem. Nagyon jó volt!


[link]

okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Ez jó.Kènyelmes.5000ft èrt vettem a marketplacèn.Szinte uj volt.Mi sem sokàig hasznàltuk,mert amugy nem szeretem.


[link]

okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon szerettem a Love Radius Fizio / Physiocarrier hordózót (korábbi neve Je porte mon bebe). Két izzadós gyerekkel is azt használtam, és ekkora babával már nem kell hozzá kiegészítőt sem venni. Hálós a háta, ami becipzározató hideg időben. Átlagos de vékony testalkattal sem nyomta a csípőmet, és eléggé ki tudtam engedni, illetve be tudtam húzni, mikor vékonyabb lettem. Nem nyomott a hónom alatt, és könnyen egyedül is fel tudtam tenni vele a babát a hátamra a keresztpánt segítségével (arra figyelni kell azért ígyis, hogy ne feszüljön nagyon a keresztpánt, mikor hátraforgatod).


Rengeteg hordozót kipróbátam, messze ez volt a legkényelmesebb nekem. Eladni is elég jó áron el tudtam, ikor már nem kellett, mert keresik. Itt lehet pl. bérelni: [link]


[link]

okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!