Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Rossz terepviszonyokon milyen...

Rossz terepviszonyokon milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hegyen élünk,földút van,néhol beton, de autóval is katasztrófa.(a szép kilátás ára)🤣

Milyen babakocsit ajánlanátok ami bírja ezt a terepet is és forog az első kereke,nem kell emlegetni a babakocsi elejét?

Mindenképp tapasztalatból ajánlók írjanak,ha lehet.

Valószínűleg használtan fogom venni,olyan 60-70 ezer lesz rá a keretem.

Nagyon köszönöm a válaszokat


szept. 29. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

MoMi Miya 2023


Kifejezetten rossz terepviszonyokra találták ki, nagyon jó babakocsi.

szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk a rengeteg kátyún egész jól bevált a Touragoo Mercury. Használtan vettük kb 35-40.000 volt
szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk volt egy white lux használtan, de annak az alapváza ugyanaz, mint az összes ilyen böhöm lengyel babakocsi. Azt bármin keresztül tudtam tolni, meg se kottyant neki. Hátránya, hogy nagy és nehéz, ha van garázsotok, ahova csak betolod és otthagyod, akkor úgy tök jó, ha bárhova cipelni kell, akkor esetleg a touragook között néznék egy könnyebb vázasat.
szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Cipelni nem fogom,lépcső vezet fel az utcára ahol parkol az autó ,ott fogom majd hagyni. Itt szerencsére senki nem viszi el.

Legfeljebb azt fogjuk csinálni,hogy a férjem reggel felviszi nekem és este mikor jön akkor lehozza.

Szóval nem baj ha nehéz.

Azt még elfelejtettem,hogy 3 az 1ben kellene.

Köszönöm az eddigi válaszokat 🥰

szept. 29. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szintén használtan vettünk 3in1 white luxot 70.000-ért. Itt is elég rossz utak vannak, de átmegy mindenen. Meg vagyok vele elégedve, de baromi nehéz babakocsi. Ha lépcsőzni kellene vele, megszakadnék.

Mi vásárlás előtt szétnéztünk bababoltban. Touragoo is nagyon szimpatikus volt.

szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nalam volt eletmento a babakocsis altatas? :D

Meg bent a hazban is sokszor csak ugy tudtam elaltatni, ha tologattam, de egyebkent nagyon sokat aludt kint az udvaron is. Szoval lehet, hogy egy ilyenre is keszulni kell.

szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!