Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megérik az árukat a többszázer...

Megérik az árukat a többszázer forintos babakocsik (pl cylex, stoke, anex)?

Figyelt kérdés
Az első két gyereknél egy olcsóbb kategóriájú babakocsit használtunk, azzal is meg voltunk elégedve, de szívesen olvasnék pro-kontra véleményeket.

aug. 19. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
ABC design-ja volt a szomszédnak, szerintem amennyivel többe került, annyival nem ért többet.
aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

nekünk Cybex e-priam van, imádjuk, nem cserélnénk le semmi pénzért. Mondjuk mi dombos kerületben lakunk, és az én gerincem műtötték, így nagyon praktikus, hogy segít feltolni magát, a baba is imádja, egyik legjobb vételünk volt. Könnyű, kicsire összecsukható, egy kézzel is lehet irányítani, hátrányát nem tapasztaltam.


De ha nektek nincsenek speciális igényeitek, akkor nem biztos, hogy nektek megérné beruházni egy drágábba.

aug. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Az árukat akkor érik meg, ha az adott tulajdonságot az olcsóbb kategóriájú nem tudja.

Nekem pl: olyan babakocsi kellett, ami 1, megfordítható ülésű, 2, teljesen fektethető, újszülött kortól használható, 3, xxl kupolával, hogy ne kelljen napernyővel szarakodni, 4, max. 6 kiló súllyal. 5, normális kerekekkel, jó rugózással, ami miatt átlagos kátyús járdán nem rázza ki a lelket a gyerekből és nem is izomból kell tolni.

Ilyet nem találsz az olcsó szegmensben, legalábbis 5 éve nem volt, ezért nyilván nekünk megérte a dragább.

Egyébként rengeteg kocsit próbáltunk. Első gyerekkel be is választottunk egy jó gagyival.

aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnél noname kocsink volt. Megőriztem, hisz tudtuk hamar akarunk 2.at.

2.nál kaptunk egy 200ezres babakocsit (használtan unokatesómtól, kölcsönbe).

Én nem szerettem. Kb 1 hónap után vissza is adtam és használtuk a kb 30ezer ftos noname kocsit.

aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk egy anno 7 éve vásárolt "lengyel" 3in1 babakocsink a harmadik gyereket szolgálja ki éppen és még mindig bírja a strapát. Nem adnám semmiért. Azt hiszem 70 valami ezerért vettük még. 😅
aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Kár, hogy nem az volt a kérdés, hogy ki mennyire olcsó kocsit vett.
aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

7 éve 70? Azt még csak olcsónak se nevezném.

A Cybex kocsink 5 éve volt 80. Idén 200 ezerért adjak pont ugyanazt.

aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon nagyon dragak lettek a babakocsik! Ami 5 éve 220 eFt volt, az 2 éve 500 eFt, most ki tudja mennyi..

Bele lehet nyúlni jóba az olcsóbbak között is, de a legnagyobb gondjuk egyáltalán nem a dizájn, hanem általaban a kerék! Egyszerűn tönkremennek, nem forognak normalisan, rángatni kell, fordulni velük külön tortúra, sokszor nem is stabilak. Amugy a legtöbb jól néz ki, es mindenféle funkcióik vannak, kerdes csak az, hogy az alap funkciot (tolhatoság) mennyire képes hozni (ez a boltban a kiprobálásnál nem derül ki, kell pár hónap terepen, csak utána elkezdenek kicsinalódni)

aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Én terepen (agglomerációs falu végén lakunk, mögöttünk már földút és szántó) egy Espiro Air sonicot használtam mindenféle gond nélkül. Pont ugyanolyan volt mint a szomszédom ABC design kocsija - együtt jártunk sétálni, 5 hónap van a két gyerek között.

Ami egy fokkal jobban bejött - de nem használtuk volna ki, ezért nem vettünk csak kölcsön kaptunk, az a Thule futós babakocsija. De azt meg szállítani lett volna nehézkesebb.

Egyébként kb 1,5 éves koráig használtunk babakocsit. Az első 4-5 hónapra meg kölcsön kaptunk egy Peg Pereggot. Az is 300ezer körül van, de az legalább 3in1 volt. Utána lett 80ért az Espiro.

Ezekből kiindulva mondom, hogy annyival nem tud többet - egy kettő meg nem is tud többet - mint amennyivel többe kerül. Legalábbis az én szempontrendszerem szerint…

aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi számít olcsónak? 200 ezer körüli babakocsi mindent tud, amit kell (2 különböző márkát teszteltünk). A családban voltal drága babakocsik és semmivel nem tudtak többet. Ott a márka nevét fizették ki.🙂
aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!