Melyik boltban van nagy babakocsi választék ahol ki lehet őket próbálni?

Figyelt kérdés
Első babát várjuk, nem ismerjük a kínálatot.

jún. 11. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Brendonban voltunk anno, de végül netről rendeltem.
jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat most attol fugg hol elsz. Mivel nalunk csak brendon van, igy nalunk csak ott :D

De amugy en netrol rendeltem vegul es az volt a terv, ha nem tetszik, visszakuldom. Vegul bevalt, maradt.

jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Budaörsi Brendonban és Budapesten a Mini-manóban van a legnagyobb választék.


Más városok Brendonjaninak a választéka lópikula, nem érdemes úgy választani, hogy csak azokat látod. (Jó, nyilván Szombathelyről csak ezért nem utazik Budaörsre az ember, de ha valamivel össze lehet kötni...)


Én azt ajánlom online nézz ki egy pár típust, legyen elképzelésed mit szeretnél és utána menj célirányosan azokat megnézni. Így tudni fogod hol van esetleg olcsóbban, kuponosan, akciós vagy használtan, nem kell a Brendonban megvenni drágábban csak azért, mert ott tudtad kipróbálni. Ott csak kipróbálod aztán máshonnan megrendeled.

jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!