Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kint a babám 11 és 3...

Lehet kint a babám 11 és 3 óra között az erkélyen, ha már nem süt oda a nap (és nincs 40 fok)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt igy nehéz megmondani. Hány fok van? Mennyire szellős? Mennyire árnyékos? Elvileg árnyékban is le lehet égni, én már többször leégtem igy, szóval ha csak épp, hogy árnyékban van, én nem hagynám, de ha amúgy körben van fákkal, hűvös, akkor kipróbálnám, és aszerint döntenék később, hogy folytatom-e.
2010. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd ki mert én pont most hallottam hogy árnyékban is nagy a sugárzás és az ő bőrük még nagyon érzékeny.
2010. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
haz arnyekaban lehet fa arnyekaban leeghet
2010. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fa nincs, itt a ház árnyékáról van szó. Délelőtt fél 11-ig süt be a nap, utána már egész nap nem. Most mérem, hány fok van :)
2010. júl. 11. 12:55
 5/7 A kérdező kommentje:
14 órakor 31 fok.
2010. júl. 11. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne engedd ki, mert bár nem éri közvetlenül a nap, hőgutát kaphat. Én nagyon fehér bőrű vagyok, sose szoktam direkt a napon lenni, de már lettem így rosszul este, mert napközben az árnyékban olvastam.
2010. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bent meg 29 volt akkor...
2010. júl. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!