Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a strandon fürdéskor...

Mit adtok a strandon fürdéskor egy 1,5 éves gyerekre (úszópelust vagy fürdőbugyit)?

Figyelt kérdés
ha fürdőbugyit azt hol lehet venni (olyat amiből nem jön ki a kaki), ha pelust akkor azt minden fürdésnél újat adtok vagy ha mondjuk egy fél órára nem megy a vízb addig kicsavarjátok és visszaadjátok? láttam már ezt is azt is. köszi
2010. júl. 10. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vizben fürdőbugyit, Kenguru Goldban vettem Dunakeszin az Auchan mellett, de gondolom, minden bababoltban kéne, hogy legyen. Ha nem fürdik épp, átcserélem száraz normál pelusra, amit használunk (Pampers), hogy ne fázzon fel, vagy épp semmit nem kap, ha tudom, hogy épp nem fog pisilni/kakilni :) 15 hónapos kisfiú.
2010. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam nem kakil a vízbe soha, így egy sima fürdőbugyit adok rá (uszodában vettem) vagy meztelenül engedem a vízbe. Ha kijön jól megtörölközünk és száraz, sima pelenkát adok rá.
2010. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úszópelust adtam rá és elég sokszor megszárítottam.
2010. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányomra mosható fürdőpelust adok. Most a Tesco-ban akciósan lehet kapni az összeset. Olyan, amit írtál, normál fürdőbugyi/fürdőruha, amiben van egy belső réteg.
2010. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!