Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos dagibb babának :-)...

3hónapos dagibb babának :-) milyen méretű pelenka kell?

Figyelt kérdés

Milyen árban vannak, és melyek a jó minőségű pelusok?

Holnap megyek nagynénémékhez babázni és vinnék valami ajándékot :) és a pelus mellett döntöttem mert az mindig kell, csak nem tudom milyen méretű kell :/


2010. júl. 10. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nehéz. Sztem 4-9 kg-osat vigyél, midit. Ha drágát akarsz, akkor pampers vagy libero. De nagyon jó a DM-es pelus is.Egyébként tök jó ötlet, nekünk sosem hoztak pelust ajándékba, pedig mennyire hasznos:)
2010. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a biztos ha megkérdezed milyet és mekkorát használ a baba.

Mert mi is volt hogy olyat kaptunk, ami már kicsi volt.

2010. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg milyet, mert én pl az új fehér zacsis pampers-re szavazok. (libero nekem drága, és ez is bevált) nekem 6 hetes a fiam, és ő is 4-9 kilósat hord már szerda óta. :) de jobb ha megkérdezed, mert mi kiló szám kapjuk a ruhácskákat, zenélő forgót az ágy fölé meg senki nem vett. És így még nincs is, mert én se vettem, mert azt hittem, hogy abból kapunk vagy 3-at. :)De egy hordozókendőnek is jobban örülnék, mint még egy adag ruhának. ráadásul 68as kell neki, amire senki nem gondol egy ilyen fiatal babánál... szóval ha rákérdezel akkor biztos nem lősz mellé. :)
2010. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és ez pl 3099 ft, 60 db van benne a 4-9 kilós babákra. száma asszem 3as.
2010. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg hogy milyet és mekkorát használnak, vagy pedig én azt ajánlom vegyél 4-est(maxi, 7-18 kg), mert az tuti jó lesz rá valamikor, ha nem is most rögtön. Ha nevesebbet akarsz venni, akkor pampers, libero, huggies-t ajánlom. De a kevésbé márkásak is jók, pl. a dm-es, zöld tescos stb.
2010. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Valószínű midi kell mert 6-7 kg között van :))

2010. júl. 10. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a kg számít. Barátnőm babája is 7 kg, és már maxit használnak, mert a comja is elég hurkás, és jobb volt már rá. Ezért ajánlottam a nagyobbat, mert abból gond nem lehet ha nagyobbat veszel.
2010. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm szépen :)
2010. júl. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!