Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik féléves kor körül kezdték...

Akik féléves kor körül kezdték a mellétáplálást, mikor adtak először a babának: sajtot, túrót (étkezési tehéntúró + gyümölcs? ), joghurtot, sertés/marhahúst, halat, májat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

9 hónapos a lányom, sajtot tegnapelőtt adtam neki, túrót még nem, de elméletileg 8 hósan már lehet adni (sajtot is).

Édesvízi hal 8 hó, tengeri hal 12 hó. Csirkemáj 8 hó (max heti 1-szer).

Joghurt, marha 10 hó.

2010. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...Sertés 12 hó.
2010. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan kezdtük, most tíz hónapos.Túrót pár napja kapott először,sajtot még nem kapott.Májat 1,5 hónapja kap,hetente egyszer,tojássárgáját is 1,5 hónapja.Halat üvegesben adtam neki nyolc hónaposan,aztán kilenc hónaposan én főztem neki afrikai harcsából,meg egyszer tengeri halból.Kérdeztem a védőnőt a tengeri hallal kapcsolatban, azt mondta várjak, de a régi dokink azt mondta,hogy adjak.Nem tudok dönteni, így most nem eszik halat.Marhát még nem adtam neki csak üvegesben egyszer 8,5 hónaposan.
2010. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!