Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Lányom 1-2 hete...

Mit tegyek? Lányom 1-2 hete nem hajlandó főzeléket enni. Meleg is van, a foga is jön.

Figyelt kérdés
a gyümi, meg a szopi, illetve a rágható kaják kellenek csak neki. 9 hónapos. Én főzök neki. Eddig megette.
2010. júl. 9. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

és ha csak párolt zöldséget -főzelékfélét- adnál neki? azzal masszirozbatja az inyét rágcsálhat


pl. negyedbe vágott párolt répacsikok

krumplikockák és aztán tej v. tápszer. kb. ugyanaz a hatása.

2010. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam, de sajna nem jött be. Készítettem neki "kuku" formájú fasírtot is, persze csak olyan dolog volt benne, amit ehet, de az sem jött be, pedig a tönköly kukut falja :-(
2010. júl. 9. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor marad a gyümi és a szopi abban megvan minden.

ha csak azt kivánja... esetleg megkérdezni a dokit védőnőt de sztem nem érdemes kiséréletezni ha ilyen egyértelmüen jelzi hogy mi izlik mit kiván csak te leszel türelmetlenebb és a kidobott étel mennyisége nő...

2010. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :-) remélem, ha már kibújt a foga (ez lesz az 5.) akkor újra visszajön az étvágya
2010. júl. 9. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor visszajön de folyamatos a fogzás kb. kétés fél három éves korig - kinek hogy- szóval sokáig tart még... -
2010. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!