Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Osanit homeós gyógyszert hol...

Osanit homeós gyógyszert hol lehet venni? Fogzásra való?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, fogzásra való, homeopátiás szereket is áruló gyógyszertárban kapható.
2010. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fogzasra, en magyarorszagon nem lattam, vaterán vettem, illetve ha van osztrak ismerosod, kerd meg, hogy kuldjon

kb 2000 forint volt, de minden bogyója megerte (6 hosan 6 foga volt a fiamnak, 10 hosan 10, egy evesen 14, most 16 hós, es 18 foga van, szoval tapasztalatbol mondom, hogy jó.)


Egyebkent kamilla ennek is a fo hatoanyaga, mint a chaomilla golyonak, de ebben van kalcium, magnezium meg vas is, en felvaltva adtam, es tenyleg hasznalt.

2010. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ausztriában bárhol(patikában)én könnyű helyzetben voltam mert mosonmagyaróváron lakok határtól néhány km-re.9hós a fiam,6foga van.nekünk bevállt.
2010. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna a vaterán nem találtam meg! Osztrák ismerősöm meg sajna nincs! Olyan sem aki sokat jár arra! Pedig nagyon kipróbálnám! :(
2010. júl. 9. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Kár, hogy nem a vatera! Ott vagyok regisztálva, de most akkor itt is leszek! :)
2010. júl. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!