Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóca lassan egy hete köhécse...

Babóca lassan egy hete köhécsel, váladékozik az orra. Mennyi ideig tarthat ez náluk? Vigyem orvoshoz? Mehetünk sétálni?

Figyelt kérdés
Kap Stodal szirupot, sós oldat, orrszívó, orrspray is megy naponta kétszer-háromszor. Étvágya jó, jól alszik, láza nincs, de nem jött teljesen rendbe.
2008. nov. 12. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk hétfőn voltunk orvosnál, kaptunk antibiotikumot, azt mondta a doktor néni hogy azért höhög mert a váladék ingerli a torkát, és mi ugyanúgy élünk mint mindig, levegő, séta stb.

mellesleg 1. nap nem vittem ki a levegőre , minden baja volt, hót nyűgös stb. mióta viszem ki minden rendben csak az orrát szívom rendszeresen

2008. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 hét után, ha nem javul érdemes elvinni, nehogy szövődménye legyen. Ezt nem riogatásnak szántam, de az én babám sem gyógyult a náthából elvittem 2 nap múlva vissza kellett menni kontrollra és antibiotikumot kapott, nehogy a tüdejére menjen a cuccos, mert a kicsiknél ez gyorsan megy. Utána 2 nap múlva már szemmel láthatóan jobban kezdett lenni.

Szerintem inkább mutasd meg orvosnak.

2008. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!