Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nasivin sanft 0, 01%-os...

Nasivin sanft 0, 01%-os orrcseppet adhatom másfél éves babámnak? Miért van ráírva, hogy 1 éves korig használható?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
1,5 évesen kapta a lányom, fül-orr-gégész mondta, hogy ezt adjuk. Szerintem nyugodtan adhatod.
2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van külön Nasivin 1-6 éves gyermekeknek, amit te írtál az kifejezetten csecsemőknek való.
2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ez van itthon bontva, és ha lehet nem vennék újat. Közben megkérdeztem egy gyógyszerész ismerősömet, és azt mondta nyugodtan, max dupla adagot kell neki adni.
2010. júl. 7. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azért van ráírva, hogy nehogy ennél erősebb hatóanyagút adjanak az anyucik az 1 év alatti babájuknak. Adhatod nyugodtan a másfél éves gyermekednek, de ahogy előttem szóló is írta, van egy koncentráltabb hatóanyagú 1-6 éves gyermekeknek. Az 0,025%-os.
2010. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!