Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a GRACO Quattro Tour DeLuxe babakocsiról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:23
 1/8 anonim válasza:
Nekünk ilyen volt első gyermekünknél és nagyon szerettük! Szerintem a Graco nagyon masszívkocsikat készít,jó márka, jól ment füvön, betonon, könnyen manőverezhető volt, kényelmes, tágas, nagy bevásárlóhálóval. Egyedül az volt nagy hátránya, hogy nagyon nagy, összecsukva is: egy kombi csomagtartójában férne el csak szerintem, szóval nem az a csomagtartós babakocsi. De ha ez nem szempont, akkor nagyon jó választás, bátran ajánlom.
2010. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs autónk így nem szempont.:)

[link]

2010. júl. 7. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha hosszú leszek???


Nem jó,mert nem tudod szemből tolni a babát, csak ha a kupolát átforditod és igy elég idétlenül néz ki.


Gyakori hiba a kupola rögzitő pöcök törése a huzogatás miatt.


Nagyon elől vannak az első kerekek, messze esnek a tolókartól, igy nem jó irányitani.


Nem csak nekünk,de több embertől hallottam, hogy a gyerek lába ha picit ducibb beszorul a babatálca alá.


A kerék rögzitő pöcök ha le van fixálva könnyen letörik, és úgy mindig bolygós a kerék :-S


A huzatot könnyen szivja a nap, könnyen szakad, bolyhosodik...

Macerás leszedni mosáshoz


Alul a bevásárlóháló mindig kilyukad, ha kicsit több dolgot pakolsz.


Nehéz, nagy, összecsukva is, kerekeket nehéz levenni tisztitani...


2 jó dolog van mellette:

-jól téliesithető,meg egy kézzel csukható


Remélem nem hagytam ki semmit :-D

2010. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen kocsink van,és nagyon szeretjük!

Ahogy az előző irta,tényleg nem tudod szemből tolni csak amig a mózeskosarat használjátok,de mikor már arra nincs szükség miért tolnád szemből?! A babának a világot kell megismerni séta közben,nézni az embereket,autókat...stb,és nem téged!

Én csak ajánlani tudom!

2010. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen kocsink van,szeretjük.Amíg kicsi volt átfordítottam a kupolát így ráláttam.Most 7 hós tud ülni,és imád nézelődni,mért is kéne,hogy engem nézzen út közben is,lát eleget.:)Egyébként meg van a kupola tetején egy kukucskáló,azon keresztül így is tökéletesen látom,hogy mit csinál.

Szerintem nagyon könnyen irányítható,bár tény,hogy a 20 centis hóban elég nehezen tudtam tolni,de ezt leszámítva könnyen írányítható.

Összecsukni nagyon egyszerű,de nagy helyet foglal,nekünk kombi autónk van,abba befér.

Nem könnyű kocsi,ha emeletre akarod cipelni nehéz dolgod lesz.

A huzatával nekem semmi gondom,már többször mostam,eddig semmi baja.Azt nem állítom,hogy egyszerű visszatenni,de harmadjára már rutinosabb voltam.

És ami nekem lényeg,a babám szereti.Legalábbis nekem úgy tűnik.

2010. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem is fő szempont,hogy a babának jó legyen.A másodikon lakunk,de van lift,úgyhogy nem nagyon kell cipelni.

Köszönöm a válaszokat.

Most 30.000.- tudok ilyen babakocsit venni.

2010. júl. 7. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ilyen van ugyan.

De már amit most hasznnlunk ez a harmadik babakocsink,az elsö eltört,vagyis a kereke,a másodikat nemtudtuk sokáig hazsnálni,mert nem lehetett rendesen ültetni,mikor már nagyobb lett a babám,meg abban velem szemben volt,és tényleg jobban érdekli öket már a külvilág,h ha nagyobbak.

Szóval 1 szó mint 100,ha ujra kellene választanom,én tutira megvenném,nekem nagyon tetszik,ki is irtam magamnak a nevét,h ha esetleg mégegyszer szülök majd,akkor ilyet vegyünk mi is!:)

2010. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Már második gyerekem használja,nagyon szeretem és ami fontos a gyerekek is. Könnyű tolni,mozesát is tudtuk használni,sok tárolorésze van,a pohártartokat is kihasználjuk,nagy az also tárolorész,terhelem is nincs semmi baja. Az ora aproság,de a játszotéren mindenki azon nézi mennyi az idő,meg hány fok van... Szerintem jo választás.

2010. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!