Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rá venni, hogy...

Hogyan tudnám rá venni, hogy álmában ne forgolódjon?

Figyelt kérdés
4 hós a kislányom, hason alszik, de éjszaka többször is átfordul a hátára. A huppanástól, illetve attól, hogy háton nem tud aludni felébred. Ma is hajnal 1-től járkáltunk át hozzá, visszafordítani, mert mindig arra ébredtünk, hogy dumál a kiságyban. 5-ig vissza aludt szépen amint megfordítottuk és cumi a szájába, de 5 után már a sírás ment. Nem volt kakis és nem volt éhes sem. Az átfordulás miatt nem tud aludni. Mit csináljak, hogy nem forduljon át álmában? Amúgy már 1 hónapja megy a forgolódás neki (most próbál hátról hasra fordulni), de eddig nem csinált ilyet. És ez már a második ilyen éjszakánk volt!
2010. júl. 6. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha átfordul,akkor se menjetek be hozzá. Ha akar,akkor visszafordul magától is. Ha nem akkor elalszik a hátán is,ha egyedül van.
2010. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre nem tudod rávenni
2010. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem alszik el a hátán, sír míg meg nem fordítjuk! Azért köszönöm!
2010. júl. 6. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, a fiam eddig a hátán és az oldalán aludt, de most rájött, hogy ő hason akar. Sajnos általában úgy fordul, hogy a keze mindig beakad a rács és a matrac közé, ezért nem tud visszafordulni. Én is legalább négyszer keltem fel az éjjel visszafordítani. Sajnos megoldást én sem tudok erre a dologra, de nem vagy egyedül.
2010. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hós a babánk. Nálunk ha hason eléri(álmában elkúszik) az ágy végét, akkor sír éjjel. Én sem tudok mit csinálni. És hasról még nem nagyon tud visszafordulni. Ha sűrűn van, akkor már én is nagyon fáradt vagyok és ráadásul 5-6 között kel. Ma 4-kor kelt, kicsit evett, de sétálni kellett vele, majd 5-ig aludt csak. Aztán apa kelt hozzá fél6-kor. 4-kor alig tudtam a tápszert elkészíteni, alig láttam az álmosságtól. Amióta jobban tud forgolódni, ilyenek az éjszakát. Majd ügyesedik, akkor szerintem jobb lesz. Bár majd jön a fogzás is. :) Szóval ha suliba megy, ezt a pár évet kibírjuk! :)
2010. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időszak nálunk is volt, aztán elmúlt amikor már ügyesebben forgolódott. Nem tudsz mit csinálni, túl kell élni ezt az időszakot, utána jobb lesz, ha tudatosan is fog tudni álmában forgolódni.
2010. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!