Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha egy hetes babámat...

Nagy baj ha egy hetes babámat nem fürdetem mindennap ill. ha igen azt se mindig egy időpontba csak nagyjából 7-8 között?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ilyen pici korban nem baj,de ez ne maradjon sokáig így.Amint majd mocorog ő is izzad,neki is jól fog esni,ha lemosod és tiszta ruhát adsz rá.Az úgy teljesen jó,h mindig 7-8 között fürdeted,később majd látjátok,h inkább 7 felé,vagy 8 körül fárad el,nyűgösködik,nem bírtok vele,megéhezik stb.6 hós baba anyukája
2008. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem azt mondták,hogy attól,hogy pici attól még fürdessem minden nap mert az neki jó.Gondolj bele ha egész nap fekszel akkor is megizzadhatsz és ráadásul kakil is és az jól esik neki ha megmosod a popsiját.Viszont ha ragaszkodsz ehhez akkor is törölgesd át ezt a neten olvastam.
2008. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

én nem tudnám megtenni,hogy nem fürdetem.Az neki is egy felüdülés,megtisztulás.Ráadásul az én babám elég izzadós.A kis lába is sokat izzad,szval sztem kell.Gondolom te is fürdessz minden nap,neki is jó,nem beszélve arról,hogy egy rituálévá válik.Különben mért nem akarod fürdetni???Ami fontos,hogy egy időpontra tegyétek a fürdést-mint az óramű,úgy meg fofga szokni.Nekünk sajna túl korán lett ez az időpont-fél 7 és most 4 hónaposan próbáljuk húzni neki egy kicsit.

2008. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem oldható meg mindennap a fürdetés, akkor naponta tiisztitsd le a hajlatait nedves törlőkendővel.
2008. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem,ha véletlenül hetente egy-két fürdetés kimarad még nem dől össze a világ! A kislányom 8 hónapos és van úgy, hogy este 6 kor kajcsizik, utánna még húzom az időt a játszássál, de 7-kor már annyira fáradt, hogy bealszik. Reggelig huzza a "lóbőrt". Ilyenkor nem fürdetem.

2008. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiamat 3 hetes koráig 2 naponta fürdettük, minden másnap csak nedves vattával, tetrapelussal törölgettem le. Egy ilyen pici baba még nem izzad. Utána viszont rászoktunk a naponta pancsira, mert egy idő után már tudta, hogy ezután az alvás következik, és megnyugtatta az állandóság. Arról nem is beszélve, hogy most, 11 hónaposan néha olyan koszos a kis drágám, mintha egész nap homokban hemperegne:-) Nem nagy baj, majd érezni fogod amikor már szükség lesz a napi kádban fürdésre.
2008. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!