Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljak babómnak...

Hogy csináljak babómnak túrótortát babapiskotával?

Figyelt kérdés
Gondoltam tennék bele joghurtot,gyümölcsöt,de milyen arányban lesz finom krém belőle?Segítsetek kérlek.
2010. júl. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Epres túrótorta hidegen

• 50 dkg túró

• 12 dkg vaj

• 15 dkg cukor

• 2 csom. vaníliás cukor

• 4 tojássárgája

• 1 csom. zselatin

• 50 dkg eper

• 1 csom. gyümölcszselé por

Elkészítés

A zselatint a langyos tejben feloldjuk. A túrót a cukorral, a vaníliás cukorral, tojássárgájával és a vajjal kikeverjük, majd beleöntjük a zselatint és így is simára keverjük. A kapott masszát tortaformába öntjük és hagyjuk megszilárdulni. Ezután rátesszük az eperszemeket és ráöntjük a csomagoláson feltüntetett módon elkészített gyümölcszselét.

Ezután hagyjuk, hogy megdermedjen és utána ehető is.


Mi ezt már megcsináltuk, nem ír hozzá se kekszet se babapiskótát, de szerintem kell alá, attól sokkal finomabb lesz és több túróból is csinálhatod csak akkor mindennek a mennyiségét a megfelelő mértékben növeld. 1,5 éves kislányomnak ízlett.

2010. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket csináltam meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
í
2010. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!