Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszik ennyit 5 honapos...

Miert alszik ennyit 5 honapos lanyom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ertem miert alszik ennyit.Igaz csak kb 1 hete valtozott meg az alvasa.

2 honaposan kb dupla ennyit volt fent mint most!!

Egesz ejjel alszik es napkozben most csak 2-3 orat van ebren.

Olyankor mosolygos jokedvu es jatszik szivesen.

Almaban meg szoktam etetni amikor tudom, hogy normal esetben enne es el is fogadja.

Szep nagy baba.Mozgasban sincs lemaradva az ekkora babaktol.

Vitamin hianyra is gondoltam, de az sem lehet, mert tapszeres szegenykem az meg jol tele van tomve mindennel.

Kedden megyunk vedonohoz de addig hatha kapnek okos otleteket mitol is lehet.

Elore is koszonom.


2010. júl. 4. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodott, biztonságban érzi magát, megszokta az életet a hasadon kívül, és mivel az nagyon jónak bizonyul számára ezek szerint, élvezi a kis életét. Eszem, alszom, Anya játszik velem, sőt, még picit fel is ébreszt enni evés időben, ha magamtól nem kelek fel stb. :-) Ne aggódj, semmi baja, főleg, ha rendesen eszik, jó a kedve, mosolyog sokat, és nincs lemaradva semmiben, bár, egy ekkora babánál ezt így nem jelenteném ki, sem az ellenkezőjét. Nyugodj meg, minden OK vele. Kislányom is ilyen megaalvó volt mindig, anno Én is aggódtam, de semmi baja, ma már egy 17 hónapos kisördög. :-) Ne tudd meg mennyit hallgattam azt is, biztos valami baja van, hogy ennyit alszik. Úgy látszik, szegény többségnek nem jó alvó a gyermeke. ;-) Ha a babád ilyen nyugodt, és jó alvó, azt neked köszönheti, gondolj erre.
2010. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj hat egy tunder a lanyom :)

Kedves jokedvu baba. Sajnos tortent mar 2 targedia a csaladban ezert vagyok ilyen felos.

Koszonom a valaszod :)

En is imadok aludni es apukaja is.Lehet ezt orokolte :)


(csak azert irtam, hogy nincs lemaradva mozgasban, mert 1 hete voltunk orvosnal es mondta, hogy eros ugyes nagylany.Mar forog mindket iranyba kb 1.5 hete)

2010. júl. 4. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, nálunk is ez van, férjemmel nagyon jó alvók vagyunk, szeretünk lustálkodni, és kislányom dettó. Képes ébredés után még csendben lustizni/bóbiskolni akár fél órát is az ágyában a mai napig. :-)
2010. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

O sem kzd el sirdogalni.Mindig hason alszik, igy csak feltamaszkodik a kezeire es nezelodik es megkostolja az alvos macijat :D

Ha ezzel nagy feladattal vegzett sikongat oromeben:)Ilyenkorra mar kesz vagyok a reggelijevel es hangos nevetessel koszont minden reggel :)

Pont tegnap mondta egyik baratnom anyukaja, hogy mindig mosolyog a lanyom...meg almaban is.

En is ilyen tejbetok fajta vagyok :D szeretek nevetni.

Koszonom, hogy megnyugtattal!!

2010. júl. 4. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen. Örülök, hogy neked is ilyen nyugodt, boldog babád van, és csak mégegyszer hangsúlyozom, ezt neked köszönheti. :-)
2010. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom, de ez inkabb az O aldott jo termeszetenek koszonheto!!

Mindenki megteszi amit csak lehet a babajanak, de vannak rosszabbul alvo babak :)

En szerencses vagyok minden szempontbol a lanyommal kapcsolatban :)

Koszonom, hogy irtal es boldog babazast kivanok Neked es szep gyermekkorta a babadnak!!

2010. júl. 5. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!