Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy kicsípte a pisi?

Lehet, hogy kicsípte a pisi?

Figyelt kérdés
Kislányom puniján egészen pontosan a hugycsönyilas környeken a hüvely fölött pár napja nagyon vörös a bör. Azt, hogy elötte is olyan volt e nemtudom, mert veletlenül lattam meg, mikor fürdes utan töröltem, ennyire nem szoktam belenyulni. Nemhinnem, hogy erzekeny neki mert mikor ott töröltem nem volt különösebb reakcio. Bekenni nem merem olvastam, hogy neogranormonnal nejm szabad, ezenkivül sudocrem van itthon meg egy panthenolos popsikrem, meg mellbimbokrem (neha hasznalom a popsijara tulkeppen sima lanolin) Valamelyikkel kenjem? vagy vigyem orvoshoz es mutassam meg? egyaltalan erhet e oda krem mert nekem ket vedönö ket felet mondott? Ha voltal hasonlo helyzetben, mit csinaltal?
2010. júl. 4. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg attól lehet, hogy kicsípte a punciját a pisi. Holnap vidd dokihoz, de addig is mosogasd neki a punciját kamillával.
2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, ez tényleg annyira rossz, hogy dokis eset? köszi a választ.
2010. júl. 4. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Azt látni kéne milyen, azért írtam a dokit, de a kamilla is nagyon jó rá!
2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!