Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapit hány hónapos korban...

Habtapit hány hónapos korban érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 6 hós korától van. Szeretett rajta hemperegni. 3 csomagot vettünk, így egész nagy lett. A hátulját leragasztottam vastag ragasztóval( nopi), így nem bírta szétszedni, még most sem szedi szét pedig már 17 hós.
2010. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 hós kora óta hasznájuk. Amíg nem tudott mocorogni, addig a szőnyegre tettük (lamináltlap van amúgy), rá még 1 pléd vagy textilpelus. Mostmár semmit nem teszek rá, mert melegebb van és hason folyton kifolyik a nyála, onnan pedig könnyebb feltörölni. 5 hós.
2010. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi kb. 4 hós korára vettünk neki. Nekünk a számos van, ha szétszedi sem baj, mert nagy darabokból áll.
2010. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet ezt a habtapit kapni és mi a rendes neve???
2010. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is arra használtuk először, hogy szigeteljen, télen a földre tettem a babám. szőnyeg, habtapi, meg játszószőnyeg rajta. Aztán rájöttem, hogy a habptapin sokkal könnyebben mozog, így a játszószőnyeget hanyagoltuk kb. 4-5 hónaposan. Mikor már forgott 5-6 hónaposan kicsinek bizonyult a 3*3-as, vettem is másikat, de nem volt kompatibilis. Szóval nekünk 3 fajta van, amit nem tudunk összerakni. Aztán az volt a legjobb játék, hogy szétszedte (csak a kockákat, mert mi is összeragasztottuk) és a füleit rágta. Mostmár csak egy ágytakaró van leterítve, a habtapit csak ide oda pakolgatásra, rágogatásra használjuk. Most 7 hónapos és beforogja az egész szobát és legjobban a parkettán szeret lenni a széklábak között meg az asztal alatt..... Habtapit bármikor érdemes venni, már akár 1 hónaposan is, főleg most meleg van, le lehet tenni a földre. Funkcionálisan nem tudom mikor használják a gyerekek, szerintem csak 1,5-2 éves korukban tudnák ki be pakolni a részeket, de én még nem hallottam olyan gyerekről, akinek csak ezért vettek ilyet. Inkább szerintem a hempergés a cél, bár a neurológus azt mondta, hogy inkább legyen keményebben (parkettán egy lepedő és kész) mert később nem huppannak olyan nagyot azok a babák, akik már megtanulják párszor, hogy koppan a fejük..... na mindegy, ez már más tészta....
2010. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet habtapit kapni (cora, auchan, tesco, bababoltok) és ez a neve, max. habszivacs puzzle talán.
2010. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is 2,5-3 hónapos kora óta használjuk, eleinte szintén szigetelés gyanánt. Földszinti lakásunk van, és elég hideg a parketta. Szóval habtapira játszószőnyeg, és arra a baba. Mostanában szoktuk csak a habtapira tenni, és nagyon tetszik neki, mert ez most új, színes, mintás, és tényleg könnyebben tud rajta mocorogni, mint a játszószőnyegen.
2010. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9.53-nak: Habszivacs, habszivacs puzzle a neve. A legtöbb játékboltban, bevásárlóközpontokban (cora, tesco ...) lehet kapni. Utóbbiakban olcsóbb, akár féláron is megkaphatod. kb. 1000 Ft-tól van az ára.
2010. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!