Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babátoknak kedvenc...

Van a babátoknak kedvenc dala, mondókája? MIk azok és mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A youtube-én szoktuk hallgatni a GYEREK DALOKAT.imádja őket.Szereti Halász Judittól a BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT.15 hónapos.
2010. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a "hajnal hatkor a zöld kocsmába'" a kedvence
2010. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a babám, már az első naptól a Tavaszi szél- lel nyugtatgattam. Azóta 21 hós, de erre mindig megnyugszik, és sokszor altatáshoz is ezt kéri.
2010. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sok dalt szoktam neki énekelni, de a "Mókuska, mókuska, felmászott a fára..." a kedvence, arra mindig vigyorog. A másik favorit a Magyar népmesék főcímdala, természetesen fütyülve. 6 hónapos.
2010. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A cirmos cica hajj es a nyuszi ul a fuben atkoltve :)

Csak a dallam ugyan az, de a szoveget en talalom ki amikor eneklem.

Van egy-ketto "betanult" szoveg is, de sokszor inkabb improvizalok :)

Eddig sikerult lefoglalni a figyemlemt :)

Nem tudom, hogy a dallam tetszik neki, vagy inkabb csak azert nem sir tovabb, hatha akkor abba hagyom az enelkest :D

2010. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4.5 honapos a lanyom :)

ez lemaradt bocsi :)

2010. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom a "csiga biga gyere ki"nagyon szereti mondani,a hinta palinta....,és pont pont vesszöcske.
2010. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, mostanában a számoló a kedvence (egy - megérett a meggy, kettő - csipkebokor vessző, stb.), énekek közül pedig a Kisegér, kisegér, minden lyukba belefér. Erre mindig óriási vigyor a válasz, de van még egy pár, amit szeret. Az esti tápinál az Erdő, erdő, a Tavaszi szél, és az Érik a szőlő. (Úgy látszik, népdal kedvelő lesz.) :)
2010. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fél évesen a "virágéknál ég a világ" volt a kedvence, egy évvel később a "Pál, Kata, Péter"
2010. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos kisfiam kedvence a Bóbita (egyedi dallammal).
2010. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!