Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7.5 hónapos baba ihat már...

7.5 hónapos baba ihat már csapvizet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,Forralva.
2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Forralva az első naptól kaphat. Szerinted hányan tudnak évekig babavizet venni a gyereknek? Vagy mi mit ittunk? Mit adtunk addig a babáknak inni, míg nem volt a boltokban "babavíz"? Természetesen ihat, de jobb, ha felforralod és lehűtöd neki, mert lehetnek a csapvízben olyan anyagok, amik még neki fertőzést okozhatnak, de e4gy nagyobb gyereknek vagy egy felnőttek már nem.
2010. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én lányom most 2 hónapos, tápszeres(egy betegség miatt gyógyszert szedek amitől nincs tejem). ebben a nagy melegben kénytelen vagyok plusz folyadékot adni neki, mit mást mint vizet. forralom, lehűtöm és ihatja. nem veszek babavizet.
2010. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kizárólag vizet iszik. A tatabányai víz nagyon finom, párommal is csak azt isszuk, nagyon szeretjük. Remélem a kislányom is legalább ennyire fogja szeretni, és nem vágyik majd cukros-tartósítószeres "gyümölcslevekre". A picimnek természetesen én is forralom.
2010. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ihat, forralva.
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csapvizet adok neki, forralva, visszahűtve, mind inni, mind a tápszerhez. Babavizet csak egyszer vettem eddig, amikor elutaztunk 2 napra szállodába.
2010. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor forralás nélkül nem is? Meddig?
2010. júl. 1. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Erről megoszlanak a vélemények.

Nekünk az első dokink és a jelenlegi is azt mondta, hogy fél éves kor után ihatja a csapvizet forralás nélkül is, hisz be van vizsgálva.

2 fiam van, fél éves koruktól nem forralom a vizet, és semmi bajunk nincs. A nagyobbik már 27 hós, a kicsi 7 hós.

2010. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!