Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú digitális...

Melyik márkájú digitális babamérleg vált be nektek? Momert 6425 vagy Brendon memo?

Figyelt kérdés

Esetleg Soehnie, Laica- ezek 5 grammonként mérnek. Ismeritek?

Melyik mér megbízhatóan?


2010. júl. 1. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kölcsönzős mérlegem van, egy Tefal, hát nem tudom.... Elvileg 10 grammonként mér, bár amikor kikölcsönöztük azt mondták, hogy 5 grammonként. Szerintem simán téved ez a Tefal 20-30 grammokat is, mert volt, amikor evés után kevesebb volt a gyerek, mint előtte. Miért szeretnél mérleget? Nekem azért kellett, mert nagyon kicsi volt a babám és méregettem, hogy mennyit eszik.
2010. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem mér megbízhatóan. Én a momert használtam 2 hétig azután inkább visszaadtam, kölcsön volt a barátnőmtől. Volt hogy kevesebb volt a súlya a gyereknek kaja után mint előtte. Meg össze vissza mért.
2010. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg ilyen mérleget venni, drága, és mint már előttem is írták, nem mér megbízhatóan. Ha már csak 12-20 grammot is téved, az már sok, és csak bosszankodik az ember miatta. Az én babám kicsike volt, és a kórházba méregetnem kellett minden szoptatásnál, és legtöbbször kevesebbet mutatott utána mint előtte, vagy legjobb esetben is ugyanannyit, pedig biztos hogy szopott, mert nem fogyott. Úgyhogy itthonra már nem szereztünk be, és ne is hiányzott. A barátnőm is panaszkodott miatta, hogy csak kiidegelte magát, hamar vissza is vitték a kölcsönzőbe. Márkába nem tudom melyik volt, de szerintem egy kutya, legalábbis én mindenkitől csak rosszat hallottam ezekről.
2010. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi 6 hete használjuk,kölcsönöztük. Időnként én sem vagyok biztos benne,hogy jól mér,de szükségem van rá,mert nem mindig elég a tejem,és a babám éhesen sír olyankor. Tudnom kell,mennyi tápszerrel pótoljak,ha muszáj.

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 2. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem ehhez nem szükséges befektetned egy mérlegbe. Amikor úgy érzed nem elég a tejed csinálsz neki 50 ml tápszert, ha megitta és még mindig éhes akkor újra megszoptatod, vagy csinálsz még egy kis adag tápszert.

Az anyatej a sok-sok szoptatástól termelődik. Ha úgy érzed hogy nincs benne is van. folyt köv.

2010. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért szerintem sem vegyél mérleget. Nekem is kb. a 6. héttől szükségessé vált a pótlás, de sose mértem. Ha úgy láttam, hogy már csak úgy "csüng" és ne szopik, és utána sírt, akkor még éhes volt, és csináltam neki 30 ml-t. Általában az elég is volt.
2010. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!