Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatási gond 2. babánál?

Szoptatási gond 2. babánál?

Figyelt kérdés
azt hittem engem már nem érhet meglepetés a szoptatással kapcsolatban, de tévedtem. A fiamat 8 hónapig szoptattam gond nélkül, és most a lánykámat is 5 hónapig. Születése óta igény szerint szoptattam, eleinte sokszor szopott keveseket (percre keveset, súlyra nem mértem). De mivel nagyon jól gyarapodott (1 kg/hó), nem foglalkoztam a kérdéssel. Mostanra már kb 3 óránként eszik nappal és éjjel is felkel 2szer enni (vagy csak inni?). Viszont nekem egyre több a tejem, és ő mintha kevesebbet enne. Gyakran kemény a mellem, már este kemény cicivel fekszem le. Most hajnal fél 4kor arra ébredtem, hogy ő még nem kelt fel enni, és hogy teljesen bedurrant mindkét mellem. Hiába keltettem fel enni, utána még 2 dl-t lefejtem, hogy tudjak aludni. Az ő súlygyarapodása is lelassult, 10-12 dkg/hét (ez még megfelelő, tudom, de jóval kevesebb mint az ő eddigije). Hogyan tudnám újra beállítani az egyensúlyt. Eddig csak ritkán fejtem, hogy azért legyen a fagyasztóban tej, tehát nem hiszem hogy a fejés kavart be. Mi lehet?
2010. júl. 1. 07:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!