Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a fejlesztő...

Tapasztalatok a fejlesztő tornáról?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos,el van maradva a korához képest,nem tartja a a fejét,nem is próbál még fordulni.....Vinnem kell majd fejlesztő tornára.Van tapasztalatotok ilyesmivel kapcsolatban?Ha igen mennyi időn belül volt javulás?
2008. nov. 8. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem próbálj keresni egy dévényes gyógytornászt. ( [link] Mi oda hordjuk a kislányunkat, és nagyon szép eredményeink vannak. A legközelebbi Korai Fejlesztővel is érdemes felvenni a kapcsolatot, ők is tudnak konduktív foglalkozásokat tartani. Ők más módszert (Katona-módszert) alkalmaznak. Néha nem is szeretik egymást, pedig igazából a kettő együtt hoz valóban jó eredményt.

-Macska-

2008. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió! Anno az én lányom sem tartotta fejecskéjét 3 hónaposan, megfordulni meg egyáltalán nem akart, ja és függölegesen csak balra nézett. A doki néni gyógytornára küldött minket. Egy hónap alatt csodát tett a gyógytornász.A fejlesztő tornát nem ismerem, de a gyógytornát nagyon tudom ajánlani. Ja, és az átforduláshoz annyit, hogy szerintem 3 hónaposan nem kell még forognia...a fej nem tartása viszont gáz. De ne keseredj el, ripsz-ropsz helyre hozzák.Most 6 hónaposak vagyunk, szuper mozgékonyak lettünk, és már kúszunk is, igaz még csak hátra felé :-))

Sok sikert!

2008. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. nov. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!