Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok első lépésekhez...

Ajánlanátok első lépésekhez szandit? Max.4000Ft. -ot tudok rászánni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Zetpol volt az elsőnk, nagyon jó volt, mert tartja rendesen a bokát. 2500-3000 ft, vászon.
2010. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Deichmanban vette tavaly nyáron 3000 ért, és tökéletes volt. Menj be , nézz körbe, úgyis rá kell próbálni a lánbára, mert ránézésre nem tudsz cipőt venni..
2010. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én első lépés cipőnek nem tartom jónak a zetpolt, pont azért mert vászon nem tartja jól a bokáját és a talpa sem elég hajlékony. Nekünk volt ilyen, nem is használtuk sokat.

Deichmannba érdemes benézni, akár akciósat is kifoghatsz, már szezon közepe van. Jó hajlékony legyen a talpa, lehetőleg bőr, magas legyen a szára, tartsa a bokáját, hátul meg legyen erősítve a sarokrésznél, a háromcsatos szandik a legjobbak.

2010. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is Zetpolt vettem, de szerintem sem alkalmas első lépésekhez, túl merev a talpa.
2010. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4000 ft-ért csak a Deichmannban fogsz kapni. Mondjuk én inkább lecsípek innen-onnan és veszek 7-ért egy rendeset. De tudom nem ez volt a kérdés.
2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Deichmanos 8000!!! ftos elefanten cipő tette tönkre a kislányom lábát. Azóta rendesen kiokosodtam, kezeljük is a problémát sikerrel. Szakember ajánlott nekünk egy cipőt,ami korrigál (befelé forduló boka), szintén 8000 ft, de hozzátette, hogy a Zetpol is nagyon jó, így vettünk egyet abból is megint. Látom, hogy a lányom rendesen megy benne, ezért mertem ajánlani a kérdezőnek. Perzse vannak ennél jobbak, ezt nem firtatom, de a csatos szandik is 6000-nél kezdődnek.
2010. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!